şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
6467 entry daha
 • yine yeni yeniden: (bkz: çare telegram)
 • daha once gönderdiğiniz medyalari ilet derseniz gonderiyor. fakat şöyle aklima yatmayan birsey farkettim.

  10 marta kadar geri giderek tek tek daha onceki medyalari ilet diyerek gonderdim sorunsuzca. 10 marttaki gönderdiğim medyalari ilet deyince gondermedi.

  burdan şöyle bir sonuç çıkardım. serverlari çöktüğü icin yeni medya yukleyemiyorsunuz. fakat son 4 günluk bütün medyalarimizi kaydetmişler. serverda zaten kayitli oldugu icin biryerden biryere iletmek sadece bir kod iletmek oluyor ve hicbir sikinti yaşamadan gonderiyor. uzman değilim ama benim medyalarimi whatsapp niye bunyesinde kayıtlı tutuyor? ne amaçla?

  edit: yedeklemem kapalı
  edit2:
  "bilmem ne alfasının beta xc kodlarindan potasyum sorbat dalgalanmasi ortaya çıkardığını bilmeyenlerin yorum yaptigi uygulama" falan diye sataşan olursa bozuşuruz. yamuluyorsam efendice düzeltin.
 • sadece whatsapp'te değil instagram'de de bağlanma sorunu var. şu an bağlanılabiliyor, sorun çözülmüş gibi.
 • nude atıyorum gitmiyor, ayıptır kardeşim. bu mark denen gevşek hesap satmaya gelince iş hiç üşenmek yok, şurda 4 saattir ne sıkıntılar çekiyoruz. millet aç aç!
 • fotoğraf göndereceğim diye kafayı yedim, telefonu 10 defa açtım kapadım. yetmedi operatörü arayıp bir güzel azarladım. meğerse genel bir sorunmuş. tabii bu malum operatörün boktan olduğu gerçeğini değiştirmez.
 • gereksiz özellikleri/ayarları olan uygulama. whatsappta fotoğrafı sadece listedeki kişilerin görmesi nedir ya? hani ne sebeple?

  sonra o okundusu, görüldüsü... yap şunları tek seçenek. isteyen istediğinin fotoğrafını görsün, psikopat gibi okudu da mı yazmadı yoksa okumadı mı diye düşündürme kardeşim. madem teknoloji ilerlerdi bu kadar herkes görsün okunduğunu.

  hayır coolluktan ödün vermeyeceğiz diye ayarları da açık yapamıyoruz. bi meraklı intibası bırakmış gibi oluyorsun.
 • internet paketi ile kullanılan mesajlaşma, arama ve görüntülü konuşma uygulaması.

  karanlık modun ne zaman geleceğini merak ediyorum. youtube, twitter ve ekşi sözlük uygulamalarını karanlık modda kullanmaya öyle bi' alışmışım ki, bir anda whatsapp'a geçiş yapmak gerekince gözü ciddi anlamda rahatsız ediyor.
 • (#87707043) hani numarana erişen veya aynı gruba alındığın ama tanımadığın insanlar senin karınla eşinle çocuğunla veya eğlenirken saçma çektiğin bir fotoğrafı görmesin diye olabilir mi?

  aynı gruba girilip iki üç ortak duyuru yapılıyor diye kimse kimsenin adını durumunu tipini vs görmek zorunda değil, kimse de bunları önüne gelene göstermek zorunda değil.

  tanım: çok da anlaşılması kolay, teyzelerin kullanabileceği ayarları olan uygulama.
8 entry daha