şükela:  tümü | bugün
  • takip ettiğin kişinin profil fotoğrafına tıklayayım derken yanlışlıkla parmağın arama işaretine gitmeyiversin; geri dönüş yok.

aylarca yaptığın olgun duruş saniyede hiç oluveriyor.

aman diyim.

ayrıca (bkz: dolma parmak)
  • katıldığım tespit.pek stalk ile işim olmasa da whatsapp'ta konuştuğum kişinin profil resmi taraflarına yanlışlıkla elim çarpmasıyla, araması saliseleri alıyor.daha "noluyor lan" demeden telefondan "aloo" sesi duyulur.
  • ulan seviyorum bu sözlüğü, hep aynı şeyleri yaşıyoz amk.

(bkz: aynen)
  • arkadaşın annesini arayıp hal hatır sormama vesile olmuş uygulama.
  • stalkerları gün yüzüne çıkaran özellik.*
  • uc kulfü bir elham,
    okuyarak karsi bildirim gitmesini engelleyebilirsiniz.
  • sorunun kaynagi arama özelliğinin cok geriden gelmesidir. yani siz bastiktan bir kac saniye sonra arar ve sizin kapatma tusuna bastiktan bir kac saniye sonrada kapatir. bu yuzden hemen kapatsaniz bile arama coktan karsi tarafa gitmistir.
  • şimdi whatsapp sana laflar hazırladım. normalde telefon aramalarında birkaç saniye kafanın yerine gelebileceği boşluk vardır ve hemen "ben ne yapıyorum lan" diyerek aramayı kapatabilirsiniz. fakat bu hangi akla hizmet yaptıklarını bilmediğim arama şeysinde siz daha arama tuşuna basmadan karşıya çağrı gidiyor resmen. ee ben dün profil fotoğrafına bakarken dün eski sevgilimi aradım ne olacak sayın whatsapp yetkilileri. al işte bugün de ondan bana öyle anlamsız bir çağrı geldi. ne yapayım gidip isteyelim mi kızı sizin yüzünüzden? ailesi "sen bu kızı aramışsın artık istiycen başka çaresi yok" dese ne derim? hani cem yılmaz diyor ya hız en büyük düşmanımız, sen yanlışlıkla allayıp pullayıp mektup gönderebilir misin?

he bir de yine cem yılmaz'ın dediği gibi teknolojinin bir şey yaparken birkaç kez sorması lazım emin misin filan diye. (bkz: sarhosken eski sevgiliyi aramak)