1. günümüzde kullanılanlar,

(bkz: hastayım)
    (bkz: hayat çok güzel)

'kızlarla alışveriş keyfiiiii'
    'aşkımın doğum günü partisi <3'

twitter'a,facebook'a yazdıkları yetmiyormuş gibi bi de whatsapp'ı işgal ettiler.
  2. benim pek anlayamadığımdır. bende sadece "konuşamayız, sadece whatsapp" yazıyor. ne ara bunu yaptım, neden yaptım hiç hatırlamıyorum.
  3. facebook durum güncellemesinden hallice olan bildirgeç.

benimkinde "write less, do more" yazıyor, bunu yanlış anlayan bir süru insan oldu amk, biri geldi "ne demek istiyorsun?" bile dedi resmen, insanlara anlatamadım o sözün jquery'nin sloganı olduğunu.
  4. messenger kişisel iletisinin yerini almış, şarkı sözleriyle şenlenen, sevgiliye verilen ayarlarla beslenen, konumlarla cakalanan araçtır.

whatsapp telefonuma yüklendiği ilk andan beri "toplantıdayım" durumunu kullanıyorum amaçsızca. öğrenci olmama rağmen üstelik. geçenlerde bir erkek arkadaşım "businesswomen mısın ak sen? uyuyor yap onu" diye isyan etti. değiştiremedim efem hala toplantıdayım.
  5. kullanmadığım hatta henüz nasıl bir şey olduğunu dahi görmediğim bir uygulamadır. girilen entrylerden anladığım kadarıyla facebook , twitter zımbırtısından sonra kezban ve kamiller bunun da bokunu çıkarmaya yemin etmişler. her durumunu kamuya bildirme çabası burada da baş göstermiş. kim ne yapsın senin nerede kimle ne yaptığını?
  6. bunlardan en uyuz olduğum

"can't talk whatsapp only" dir.

şunu kullanmayım gözünüzü seveyim ya. tam bir zırva. lisede kız arkadaşımdan duyduğum "babamlar geldi kapatmak zorundayım canım" tarzı cümleleri hatırlatıyor.
  7. bir arkadaşımın bana ibnelik yapmak için telefonumdan "pompadayım rahatsız etmeyin" şeklinde güncellediği whatsapp zımbırtısı.. ve ben bunu farketmeyip on gün kadar öyle kullandım..

whatsapp durumu hakkında bilgi verin