şükela:  tümü | bugün
  • daha tam da dün aklımdan "neden hala yok ki" diye geçerken duyurulan yeni özellik. ios, android ve windows telefonlara geliyormuş.

biz gurbetçiler için inşallah adam akıllı bir program olmuştur da görüntülü konuşma eziyetimiz biter.

http://www.forbes.com/…lling-launches/#73107e423621

http://www.webmasto.com/…u-arama-ozelligini-duyurdu
  • artık zeki müren de bizi görecek. müjdeler olsun cem abi, 15 yıllık hayalin gerçekleşti.
  • an itibariyle ios'a gelmiş olan özellik
  • bugün farkettigim özellik. daha beta sürümü imiş ama benim telefonuma nasıl geldi anlamadım.

performansına gelirsek. görüntü kalitesi gayet iyi. ancak görüntü sık sık kesiliyor. tabi baglantinizla da ilgili ama aynı bağlantıyı skype ile kullanınca daha az kesilme yaşıyorum. şimdilik skype'dan vazgecirecek bir artısı yok.
  • yıllardır alternatif programlarda yer alan özelliği nihayet sunmaya başlayan yer yüzündeki en popüler chat programı.
    görüntü kalitesi yeterli fakat altyapı yeni oturduğu için kesilmeler oluyor zamanla yağ gibi akacaktır. sırf görüntülü konuşma için skype yükleyen veya belli bir yaş grubu (teknolojiye uzak anca whatsapp kullanabilen akrabalar) ile video chat yapmak isteyenler için geç gelsede yerinde bir güncelleme oldu. oturmuş altyapısı sayesinde kesintisiz hizmet sunan whatsapp ile ilgili eleştirilebilecek tek konu bu tip yeni özellikleri yavaş geliştirmeleri. örneğin gençliğimizin demirbaşı icq çok daha hızlı geliştirilirdi.
  • bu hafta içinde uygulanmaya başlanacağı söylenen yenilik,

ücretsiz olması iyi fakat ücretsiz hiçbir şey olmayacağı için merak ettiriyor.
  • uzun süredir beklediğim özellikti kendileri, umarım şıçma olmazda daha üstüne özellik koyarlar hd kalitesinde görüşmeler olur.
  • "bende niye yok!" diyenler icin telefonunuzun uygulama ayarlari bolumunden whatsapp'inizi guncelleyiniz efendim. guncelledim hala olmuyor diyorsaniz telefonunuzun kamerasinin olup olmadigina dikkat ediniz, ne bileyim ben.
  • beni tango'nun igrencliginden ve hatta zirt pirt gelen bildirimlerinden kurtasmis ozellik.