• yakin bir arkadasimin yok. gerci ona sasirmamak lazim daha iki ay önce facebook account'u acti kendine. olur olur oda olur yakinda.
  • en son ne zaman online olmuş, olmuş da bana niye yazmamış, şuan online ise ben değil de kime yazıyor, vay puşt baya baya dakikalardır online tipi kafa kırmaları yaşanmadığı huzur
  • çok önemli bi kayıp değildir. raad ol.
  • eskiden yoktu whatsapp. genel mesajlarla rahatsız eden bazı gevezeler, susmak bilmeyen arkadaşlar vardı. güzel günlerdi o günler, telefonlar yarım ya da çeyrek akıllıydı. bazen whatsappı olmayanlara dahil olmak istiyorum tekrar.

whatsapp çıktı mertlik bozuldu, zırt pırt vırt ordan burdan birileri yazıyor. gruplar kuruluyor, haberin olmadan gruplara ekleniyor insan. çan çan çan whatsapp sesi ile uyanmak zorunda kalınıyor bazen. grubun sesini kısmak da en fazla bir hafta, haftasının sabahında yine çan çan çan. kişilerin sesi de kısılmıyor, deli gibi fotoğraflar paylaşılıyor utanılmasa sıçtığının rengi ve santimini bile paylaşacak insanlarla muhatap olunuyor. bu kadar yazacağına silsene diyenlere bu sözüm o çan çan yazanların içinde çok sevdiklerim de var beleş de mi konuşmayakh!!!
  • saçmalık. whatsapp şu an popüler ve akıllı telefon sahipleri tarafından en çok kullanılan mesajlaşma şeysi. ücretsiz, anlık ileti alış-verişi, video, fotoğraf vs. her şey mümkün. istediğin insanı da bloklayabiliyosun herkesle muhatap olmak zorunda da değilsin yani. illa ki bilgisayarı açmak zorunda değilsin birileriyle konuşmak için. her zaman her yerde whatsapp.
  • ''kardeş sen zaten türkçe de konuşamıyorsun napacan ki vatsapı vutsapı amannnn.''dedirtir.
  • üç aydır telefonunu açmamış ve hiç whatsapp kullanmamış bir insan olarak içinde bulunduğum durum. bir eksikliğini de hissetmedim.
  • 24 saat interneti olup da cebinde internete 'genellikle' ihtiyaç duymayan benim gibi şahıslarca yaşanan durum. ergen mıknatısı kendisi bariz.
  • doğal olandır. benim olduğu halde kullanmayı tercih etmiyorum. mesaj atmak ne kadar zor birşey arkadaş...

aramak en kolayı...
hesabın var mı? giriş yap