şükela:  tümü | bugün
  • en başta titreşim özelliğinin gelmesi gerekir. titreşim olmadı, dürtme oldu o da olumlu.
    iki satır yazacak, toplantıda hanım efendi, telefonu sessizde.
  • özellik değil ama sporla ilgili kısıma dalgıç emojisinin eklenmesini istiyorum. serbest ve tüplü dalış ekipmanları da eklenmeli; bizim başımız kel mi?
  • çevrimdışı takılmak.
    titreşim yollamak.

hala bir msn olamamışsın eeeyyy whatsapp.
  • gruplar için expire date son kullanma tarihi olmalı, daha kurarken bir tarih gireceksin ve o tarih geldiğinde grup herkesi aynı anda atacak veya admine soracak tamam mı devam mı diye? devam derse de gruba bildirim gidecek devam etmek istemeyen de bu vesile ile çıkacak

bir de mesajlara otomatik silme gelmeli bu adamı her gün sil bu grubu her hafta sil vs.
  • #np özelliği.

whatsapp, spotify ile anlaşsan tadından yenmez yiğidim.
  • kesinlikle olması gerekeni söylüyorum.
    gruba eklenirken onay sorma özelliği.

şu an dünyanın trump'dan sonraki ikinci büyük sorunu budur, net!

ilgi editi: ilk sayfanın en çok fav alan entry'si olduğuna göre çok istenmiş, geçenlerde eklendi böyle birşey ama tam istenilen gibi olmadı. kapatıyorsun, eklemek isteyenden haberin olmuyor, belki kişiye ve grup konusuna göre girmek istersin ama yok işte tam olmadı.

ek özellikler: ile devam edelim öyleyse. kesinlikle grupta yöneticinin kontrolü artırılmalı. mesela yönetici şunları yapabilmeli,
    a) mesaj silme (çoğu tartışmayı başlamadan bitirir),
    b) mesajları önceden onaylama (feysdeki gibi)
    c) gubu mesajlara kapatıp açma (sabah kalkıyorsun 23567 okunmamış geyik mesajı. kapatacaksın her akşam 8'de, gündüz açacaksın, ya da anında değiştirerek),
    d) grubu kuran kişi ile diğer yöneticiler arasında düzey farkı olmalı, (adamı yönetici yapıyorsun, eşitsin, seni atabiliyor mesela).
    e) belirli kelime içeren mesajları reddetme, (futbol, siyaset vs. konu dışı mesajları bir nebze engellemek için)

varsa başka ciddi öneri, eklenir buraya.
  • çevrimiçi olduğunda, bildirim gelsin :))

nasıl düşünemediler bunu hala! inanılır gibi değil hahahah
  • çevrimi içi olduğumuz görülmemeli. sırf bu yüzden sonra cevap vermek istediğim insanlara mecburen cevap yazmak zorunda kalıyorum.
  • e bunun hazırı var sevgili romalılar, gerekli kitleyi de toplayıp uzak akrabaları eledik mi tamamdır.

(bkz: telegram)
  • karanlık mod