• hemen istifa etmesi gereken erkektir. çünkü erkek dediğin herkese kucak açmalıdır. kadınlar arasında tercih yapmamalı hepsine birer mavi boncuk vermelidir.
  • varlığı az denecek kadar olan erkektir.
    hee sen dersen ki canım sıkılınca engeli kaldıyorum şöyle bi ortamı yokluyorum ehh o zaman cıkss cınımmm sen o değilsin!

(bkz: dönek)
  • daha önce borç olarak aldığı paralari ödemediği gibi yine sık sık whatsapptan "abi yarın benim arabanın trafik sigortası var, bi beşyüz lira borç verebilir misin?" diye yazan kuzenini engellemiştir.
  • bir tek borcunu odemeyen 10 yıllık arkadaşıma yaptım engelleme işini. çok şükür engelleyenlerden değil, engellenenlerden olduk ^^
  • bi de bunun, engeli açıp sana bir sürü şey yazdıktan sonra geri engelleyeni var, hatta mümkünse senin yazmaya başladığın anda yapmalı ki tekrar aynısını yaptığında, bunu da başarı listesine ekleyebilsin. evet, gerçek.
  • vala bu kadar uzatmaya, fantezi yaratmaya hele hele bu kadar duygusallık katmaya gerek yok ablacım, adam alacağını almış vereceğini vermiş şimdi sende böyle yok resim di yok şarkıydı duygusal ayaklarda takılarak vicdanını rahatlatma. engeller tabi niye engellemesin.

kadınların hala anlamadığı yüzlerine vurunca da insanlıktan çıkıp çemkirdiği olaylar. he he siz özgürsünüz istediğinizi yaparsınız zaten tek sizin düşündüğünüz doğrudur gerçektir. ama gerçek olanı duyduğunuzda da çemkirirsiniz. ablacım 40 yaşında adam senden be beklesin işini görmüş bitmiş bakmış sen de istediğini almışsın ama duygusallığa vurarak peşini bırakmıyorsun bela olacan engellemiş adam bu kadar basit yani. başka açıklaması yok.

bazıları da var işte olayı duygusallığa vurup yansın bu dünya aman herkes yalancı herkes çıkar peşinde diye kendini harap eder öyleleri tam bela allah uzak eylesin zaten..
  • sürekli rahatsız edilmekten bezmiştir, engelleyene değil engellenene bakmak lazım..
    gayet de sıradan biridir kanımca
  • whatsapp'a e-mail atmalı, engelleme özelliğini 40 yaş üstü erkeklere kapatsınlar. bu nedir ya?

(bkz: noldu ya foton gitti)
  • istemediği ortadadır. uzatmaya gerek yok. yerini bil siktir ol ve git.
  • 35 45 yaş arası erkeğin en kuvvetli olduğu dönemdir. resim mesim uğraşmaz, engeller yoluna devam eder.

şahsi görüşüm ise, erkek kadın farketmez, engelleyenlere kıçımla gülüyorum.
hesabın var mı? giriş yap