şükela:  tümü | bugün
  • benim bu. senelerdir kapalı, okundu tikleri de kapalı. cevap vermek istemediğim zaman rahatlıkla mesajları açıp okuyup cevap vermiyorum. kimsenin de gördün yazmadın, şu saatte girmişsin bana cevap vermedin şeklindeki triplerini çekemem.
  • başkalarının last seen'ini merak etmeyen insan.
  • basit sorgulardan, gereksiz imalardan, saçma alınganlıklardan ve anlayışsızlıklardan sıkılmış olan insan. ayrıca bu zamazingo tam anlamıyla gerçeği de yansıtmıyor! o an konuşuyor olduğum birinin last seen'i 1 ay öncesine ait olabiliyor.

ona, onu kapattıracak ne yaşattın?
  • gizemlidir , alengirlidir , severim.
  • o insanlardan biri de benim. yaklaşık bir yıldır kapalıdır. bu sayede başkalarının da last seen'ini görmediğim için kafam rahat. kim ne yapmış ne zaman girmiş çükümde değil. öneririm
  • kafayı rahata almış insan
  • benim de içine dahil olduğum grup. bu adamlar bu özelliği biz paranoyak olalım diye koymuşlar zaten. oyuna gelme türkiye
  • (bkz: ben)
  • last seen'i de kapalidir, mavi tiki de.
    gelen mesajlardan istedigine cevap verip istemedigine vermesin diye. bence net insandir. hesap sormaz, hesap sordurtmaz. karakterli, ulvi bir insandir.
  • abicim zaten gelen mesajı görüp sağa kaydırmak suretiyle okundu olarak işaretlenmesini sağlamıyor bazı kurnazlar bu da var. bende kapalı last seen, herkeste kapalı olsun. bari sinir olmayalım nerden çıktı zaten bu hikaye.

hesabın var mı? giriş yap