şükela:  tümü | bugün
  • abicim zaten gelen mesajı görüp sağa kaydırmak suretiyle okundu olarak işaretlenmesini sağlamıyor bazı kurnazlar bu da var. bende kapalı last seen, herkeste kapalı olsun. bari sinir olmayalım nerden çıktı zaten bu hikaye.
  • beni deli eden insandır. sanki gizli şeyler yaptığını biz anlamıyoruz.
  • annneannemin bir lafı vardır "alışmadık götte don durmaz" diye.insan alışıveriyor mavi tiklere son görülmelere tabi olmayınca bi tuhaf bir üzgün bi mazlum boynu bükük kalıyor.kimsenin son görülmesi beni alakadar etmediğinden beni germeyen olay.hatta bazen onlar da benimkini göremediğinden "cevap vermezsem ve son görülmemi mavi tikimi görürse ayıp olur " düşüncesi olmadan rahat rahat konuşuyorum.bu uygulamayı yapan gavat değil sonuçta.son görülme işlevsel bişey olduğu için koymuş.bazen olmayışı da işlevsel olabiliyor.eyyorlamam bu kadar.benimciddi sıkıntılarım var sözlük.bana bunlarla gelme rica ediyciğim

tanım:o da hepimiz gibi insandır.extra bir özelliği yoktur.whatsappın ayarlar kısmını kullanmayı öğrenmiştir,tebrik edilsindir.
  • huzur arayan insandır.

gecenin 3'ünde çevrimiçi olmak, mutlaka bir pisliğe işaret etmez. canı sıkılmıştır, profil ayarlarıyla oynuyordur, hesap ayarlarını kurcalıyordur, uyumayan manyak arkadaşları vardır, sıkı muhabbet dönüyordur, vesairedir, vesairedir... ama bütün bunlar için hesap vermek zorunda olmak insanı darlar.

bir de şu yanından bakalım: "son görülme"yi kapatmasam, cümle alem ne zaman çevrimiçi olduğumu görebilir. millete ne, benim ne zaman whatsapp kullandığımdan? özel hayata saygı iyi birşeydir.
  • bende bunlardan biriyim. sebepsiz. fazla anlam yuklememek lazım.
  • stalkerlarin big brother'liga soyunmasina musade etmeyen insandir.
  • o benim. hatta görüldü'yü bile kapattım. çünkü kimin mesajımı gördüğü umrumda bile değil. mavi tik olsa bile umrumda değil. sadece bana tepki verilmesin diye kapadım. huzurlu ve mutluyum.
  • aynı zamanda imkanı olsa çevrimiçi görünme özelliğini de kapatacak insandır. diğer insanlar dünyaya sizin tripcanlarınızı çekmek için gelmiyor efendiler.
  • (bkz: ben) ben
    --- spoiler ---

o da ben
    --- spoiler ---

hesabın var mı? giriş yap