şükela:  tümü | bugün
  • serefsiz ve kaypak insanin tekidir.
  • hayatında mesajının iletim takibini yapmak isteyecek şirretler yoktur, kafası rahattır.

bak şimdi aklıma geldi, mavi tıkı nasıl kaldıracağımı bir başka sözlük yazarından öğrendiydim, bir kadıköy akşamında. **

her gidi günler.

tahmin edilenin aksine sosyalliği de artırıyormuş demek ki. ya da ben başağrısı çekerken serbest çağrışımdan bağlantı yaratma kabiliyetimi sözlüğe saçıyor da olabilirim.

oldu, efendi gibi dağılayım ben.
  • son görülme tarihini de kaldırıyordur bu. her yere snapchat adını da yazar. güven vermez, uzaklaşın.

neyi en son ne zaman okuduğunu insanlara göstermekten rahatsızsan kullanma kardeşim sosyal medyayı da whatsappı da. whatsappın amacı telefonla konuşulamayan bir ortamda anlık mesaj alıp göndermektir. ben sana mesaj atmadan önce son görülmene bakmak isterim, belki en son 2 ay önce girdin, mavi tik de kapalı. otur bekle mesaj gelicek diye. sonra mecbur arıyorsun zaten arayabilecek durumda olsam en baştan ararım di mi. cool görünceksiniz ya...

edit: dedi son görülmesini kapatan kişi... büyük konuşmayacaksın vesselam. şu an aşırı rahatım mesela kimsenin tribini çekmiyorum niye girdin de mesaja bakmadın diye. çünkü paşa gönlüm öyle istedi. yalnız hala mavi tikimi kapatmadım onun sebebi de ben kapatınca karşımdakilerin de mavi tikini göremiyorum diye.
  • kendini çok önemli zanneden, dürüstlükten uzak eziğin tekidir. oysa mesajı gördüğün anda cevap yazamayacak durumda olabilirsin, insanlardan bu kadar korkulur mu? asıl "gördün de neden yazmadın" tadında sorularla seni darlayan insanları uzaklaştırsana çevrenden... mavi tiki kapatmışmış, peahh, şimdi bütün gezegen yas tutuyoz senin mavi tik için.
  • (bkz: ben)

galiba rahat ettim. evet evet rahat ettim.
  • şunların 2 tanesini taksim meydanında sallandırsan bak bakalım kapatıyor mu kimse.
    (bkz: derdini sikeyim)
  • cia peşindedir... muhittin topalak from kazlıçeşme!
  • derdinizi sikeyim efenim, ara gitsin, açmıyor mu? açana kadar ara, bunaltana kadar, açıpta anana küfür edene kadar ara
  • kaldırdım. mesaj yazdıktan sonra "niye cevap yazmiyorsun" siteminden bıktığım için. bazen sadece okuyabilirsiniz ama yazamazsınız.