şükela:  tümü | bugün soru sor
  • mt: mavi tık
    sg: son görülme
    pf: profil fotosu

bomboş bir insandır. renksiz tatsız tuzsuzdur. ama bazı insanlar da takdir eder bunları. bilemiyorum altan.
    bu arada açacağım başlığı ben siktim siz kendinizi hiç yormayın, malum karakter sınırı falan.
  • hay altan siksin sizi ya. bıkmadan usanmadan hala bilemiyorum altan kalıbını kullanan insana göre 100-150 kat daha donanımlı, daha düzgün biridir.
  • iyice saplantılı hale gelmiş artık bizim insanımız.
    - mesaj atıyor ve karşı taraf mavi tıkı kapattığı için deli oluyor.
    - profiline bakıyor. son görülme kapalı olduğu için son görülmeyi göremiyor yine deli oluyor.
    - yine profiline bakıyor resim göremediği ve hakkında bilgiye sahip olamadığı için kafayı yemek üzere.

ayrıca şunu da bilmelisiniz değerli saplantılı arkadaşlar.
    - mavi tık kapalı olunca kapatana da mavi tık hiç bir şekilde görünmüyor.
    - son görülme kapatılınca kimsenin son görülmesini göremiyorsunuz.

deli olun göremeyin bizimle ilgili hiç bir şeyi. biz de siz merak etmiyoruz, umurumuzda da değilsiniz.
  • whatsapp’ı sadece iletişim için kullanan insandır.
    kimsenin ne zaman whatsapp’ını açtığıyla ilgilenmez. mesajını görüp görmediğini önemsemez. başkasının da onunkileri bilmesine gerek duymaz.
  • whatsapp'ta reklam yapmayan insandır. kimsenin nerede yemek yediğiyle , neticesini nerede açtığıyla , kiminle düzüştüğüyle ilgilenmez. siz de onları merak etmeyin. biraz gizlilik lütfen.