şükela:  tümü | bugün
  • gecenin bir yarısı uyandıysam, uykum açılmasın diye yaptığım şeydir. bana yapıldığında ise bozulmakla bozulduğumu çaktırmamak arasında kalıyorum.
  • ısrarcı birinden gelmişse o mesaj, birkaç dakika sonra sıkı trip yiyecek bahtsız insandır. bir sonraki mesajın msglsn snrm ii gclr.s.s şeklinde gelmesi muhtemeldir.
  • çıldırtan durumdur.

bir de üstüne kalbi kırılmış sevgiliye atılan son derece anlamlı bir özür mesajından sonra o 'online' yazısının 1-2 saniyeliğine ekrana gelip kaybolması kadar dramatik bir an daha bilmiyorum şu teknoloji aleminde.
  • sırf böyle durumlar/kaprisler için smartphone'um yok.

acayip mutluyum.
  • ne olursa olsun sinir bozucudur. belli bir süre beklerim sonra küfür eder block basarım. pardesümün yakasını kaldırıp kalabalığa karışırım sdlfkşislkfdşsf. ya vermezse vermesin, niye insanları bu kadar önemsiyosunuz, bırak yazma sen de. çek git bebeğim uzaklara.
  • "vay amına koyim insanların ne sorunları var lan" dedirten ve gece gece dertlendiren durum. bunu nasıl yapar bi' insan ve sözlük bu konuya nasıl bu kadar duyarsız kalabilir aklım almıyor vallahi. ha bir de son günlerin modası " :( " şeklinde üzüldüğümü de bu yazıda belirtmek zorundayım.

(bkz: derdini sikeyim butonu)
  • sevgilimin sürekli yaptığı 7/24 kavga etmemize neden olan anlamsız durum.
  • normal insan vasıflarından uzak insanların davranışı.
    kezban denilince kızıyorlar ama bunu yapanlar evet kezbanların ta kendileri.
    hayır nedir ki yani önce insan ol kezbanım. lan sende yazmıyorsan eğer götün havada kendini adam sanan boş teneke erkek müsveddesi.
    bu konuda doluyum bana sorma kardeş!
  • en olasi ihtimal en sona saklaniyor, yahu belki ortada bir mesguliyet var? el, beyin ve göz koordinasyonu baska isler için harcaniyor belli ki. gelecek yillarda beynimizden gönderdigimiz sinyaller araciligiyla mesaj yazabilirsek, hep bu tribe çare bulmaya çalisan adamlarin sayesinde olur. kadindan bilim adami çikmiyor demeyin, görün bakin nasil yönlendiriyoruz teknolojiyi. o degil de, yine anacigim aklima geldi... babam askerdeyken 2 sene boyunca kendisine gelen 3-5 mektupla idare etmis kadincagiz, onun cani yokmus zagar. insanlari üze üze kendine ev yaptin whatsapp, evin de ocagin da yikilsin last seen gibi
  • iki çocukla ortada dul kalmak gibidir.