şükela:  tümü | bugün
  • --- spoiler ---
    bizi çobansız ezansız imansız bırakma allahım.......!!!!!
    --- spoiler ---

ss olmadan inanmam diyeceğim de beklenir ki bunlardan.
  • koyunlarda mı müdür oluyor dedirten meşaz.gerçekse tabi.
  • 657 nolu devlet memurları kanununa aykırı davranan müdürdün attığı mesajdır. hakkında soruşturma açılması gerekir.

“devlet memurları siyasi partiye üye olamazlar, herhangi bir siyasi parti, kişi veya zümrenin yararını veya zararını hedef tutan bir davranışta bulunamazlar; görevlerini yerine getirirlerken dil, ırk, cinsiyet, siyasi düşünce, felsefi inanç, din ve mezhep gibi ayırım yapamazlar; hiçbir şekilde siyasi ve ideolojik amaçlı beyanda ve eylemde bulunamazlar ve bu eylemlere katılamazlar.

devlet memurları her durumda devletin menfaatlerini korumak mecburiyetindedirler. türkiye cumhuriyeti anayasasına ve kanunlarına aykırı olan, memleketin bağımsızlığını ve bütünlüğünü bozan türkiye cumhuriyetinin güvenliğini tehlikeye düşüren herhangi bir faaliyette bulunamazlar. aynı nitelikte faaliyet gösteren herhangi bir harekete, gruplaşmaya, teşekküle veya derneğe katılamazlar, bunlara yardım edemezler.”
  • senin okul müdürünü de, bu mesajı yazanı da. tam okuyordum ki ''kalkdım'' kelimesini görünce tiksindim ve hemen durdum. dilini dahi yazamayan kpss hilecisi itler halen öğretmen sıfatıyla görevde.

bu iktidar değiştiği gün, bu öğretmenleri tekrar yeterlilik sınavına sokmayan partiye muhalefet etmek boynumun borcu olsun. babamın oğlu olsa fark etmez.