şükela:  tümü | bugün
  • az önce “okul müdürü”müzün okul whatsapp grubuna attığı, utanmasa rte’yi peygamber ilan ettiği mesajdır. t a m a m yazmamak için kendimi zor tutuyorum. yazım yanlışlarından da gözlerim kanadı.

n i y a z ı m d ı r !
    gece kalkdım ve dedim ki kendime ; kaç kişinin umudu oldun kaç kişiye korku verdin, kaç kişinin göz yaşını dindirdin ,kaç kişiyi aglattın ,kaç mazlumun umudu oldun ,kaç zalime korku saldın , kaç kişinin önünde diklenmeden durdun ,kaç kişiye diklendin durdun ümmet adına,sana gelen fil sürüsüne kaç kişiyle sen ebabil oldun, kimler agladı senin için umudumuz diye kimler güldü son kurtuluşumuz diye,kim balkonuna pankart açdı gel çay içelim diye,kimler kaçdı sen çay versende ,sen umut oldun kaç kişiye ümmet adına kucak açdın ,kaç kişi senden kaçdı bundan umut olmaz diye, kaç kişi senin adını duyunca göz yaşı döktü , kaç kişi gece seherde senin için el açdı dua dökdü dillerinden sana ! dede dedi konuşurken sana sen ,evet sende agladın uykusuz kaldın kaç kişi için ümmet için insanlık için belki de gökkubbedeki hoş sada için seni kaç kişi bagrına basdı özden yürekden kaç yoksul kimsesiz aç evsiz barksız duasında seni unutmadı ,kaç kişi sen bi dakika deyince ayaga kalkdı kimler sen dünya 5 den büyükdür deyince kaçdı kaçacak delik aradı,kaç kişi sen ayakdayken uyudu ,kaç kişi senin adına agladı durdu dua etti zalime karşı dik duran mazluma kol kanat geren kimdi,ümmetin sahibsiz halini dertlenen kaş kişiydi de sen tek kaldın ,agladın göklerden gelen karar var dedin de durmadın durmadın durmadan kaç kurşuna hedef oldun da kaç duayla engel olundun bi tek bizmi gözetliyoz seni yoksa kimsesizlerin göz yaşımı oldun da beklediler seni ,yetim kalan ümmete kol kanat oldun, kim rahatsız senden iman islam insanlık adına bu dik duruşundan, seni yalnız bırakıp kurtuldugu nu sanan benmiyim acaba yalnız degilsin sen ümmetin duasısın gariplerin hamisisin zalimlerin korkulu rüyasısın zalime korku salan mazluma ümit olan sensin ,senin sayısız insanlar la korundugunu söyleyenler görünmez korumaları görebildilermi acaab.gevşemeyin üzülmeyin inanıyorsanız üstünsüzün fermanına boyun egen kimdi senmi yoksa ümmet mi sen ümmet adına duranlardanmıydın yoksa devam edenlerden mi ya rab mahzun eyleme bizleri güldür ümmetin yüzünü sevindirme allahım kafir sürüsünü naz ve niyazımdır ! bizi çobansız ezansız imansız bırakma allahım.......!!!!!

niyazına bir sana iki!
  • --- spoiler ---
    bizi çobansız ezansız imansız bırakma allahım.......!!!!!
    --- spoiler ---

ss olmadan inanmam diyeceğim de beklenir ki bunlardan.
  • koyunlarda mı müdür oluyor dedirten meşaz.gerçekse tabi.
  • 657 nolu devlet memurları kanununa aykırı davranan müdürdün attığı mesajdır. hakkında soruşturma açılması gerekir.

“devlet memurları siyasi partiye üye olamazlar, herhangi bir siyasi parti, kişi veya zümrenin yararını veya zararını hedef tutan bir davranışta bulunamazlar; görevlerini yerine getirirlerken dil, ırk, cinsiyet, siyasi düşünce, felsefi inanç, din ve mezhep gibi ayırım yapamazlar; hiçbir şekilde siyasi ve ideolojik amaçlı beyanda ve eylemde bulunamazlar ve bu eylemlere katılamazlar.

devlet memurları her durumda devletin menfaatlerini korumak mecburiyetindedirler. türkiye cumhuriyeti anayasasına ve kanunlarına aykırı olan, memleketin bağımsızlığını ve bütünlüğünü bozan türkiye cumhuriyetinin güvenliğini tehlikeye düşüren herhangi bir faaliyette bulunamazlar. aynı nitelikte faaliyet gösteren herhangi bir harekete, gruplaşmaya, teşekküle veya derneğe katılamazlar, bunlara yardım edemezler.”
  • senin okul müdürünü de, bu mesajı yazanı da. tam okuyordum ki ''kalkdım'' kelimesini görünce tiksindim ve hemen durdum. dilini dahi yazamayan kpss hilecisi itler halen öğretmen sıfatıyla görevde.

bu iktidar değiştiği gün, bu öğretmenleri tekrar yeterlilik sınavına sokmayan partiye muhalefet etmek boynumun borcu olsun. babamın oğlu olsa fark etmez.