şükela:  tümü | bugün
  • "whatsapp'ta profil resmine bakılan kişiyi yanlışlıkla aramak" olacaktı başlık karakter sınırına takılmasa.

yanlışlıkla aranan o kişi eski sevgiliyse, samimi olunmayan biriyse, patronsa, hocaysa, üstüne uygun olmayan saatte arandıysa insanda telefonu yeme isteği uyandırır.

atılacak özür mesajının da pek bir önemi yoktur. ahize butonuna tıklayınca "aramak istiyor musunuz?" diye sorsana kardeşim.
  • berbat whatsapp özelliği.

normal aramalarda 1-2 saniye düşme süresi vardır, çalmadan vazgeçebilirsin de whatsapp'ta o yok maalesef. bastığın an karşıdakinin teli çalıyor.

eski sevgilimi aradım böyle. en aramamam gereken zamanda bir de. başımdan aşağı kaynar su döküldü. hemen tabii evdeki telefonlarla denemeler yaptım. zınk diye çaldı hepsi saliseler içinde iptal ettiğim halde. yapacak bir şey yok yani.
  • o da bişey mi ? ben profile fotoya falan bakmam sohbet açık son görülmesine bakarsam bakarım kırk yılda bir sadece. o anda telefon gelir dönerim oraya veya ayaktayımdır diyelim; kazara o parmak sesli aramaya da dokanır hatta en en kötüsü sesli mesaj yollamaktır. evet başıma geldi hem de bir iki kez, ne kadar kerizsem demek ki? o parmak mikrofon tuşuna basmıştır bir kere, bırakırsın hani bazen gitmez ya o anda gidiverir işte şansa mk. mal gibi kalırsın öyle. iki üç saniye kargacık burgacık sesler. ne demeye çalıştın acaba diye geri mesaj alabilirsiniz. şaşırmayın. ya da yanlışlıkla oldu galiba gibi, o da nasıl mümkünse artık düşünün.
    adi whatsapp üreticileri son karar aşamasını mahsus sormuyorlar işte hep bunlar yüzünden, dalgınlıkla mal gibi kalalım da daha heyecanlı olsun diye. böylece daha bağımlılık yapsın daha fazla kullanılsın diye.
  • yeni sürümünde artık düzeltilmiş olan, pek çok egonun ölümüne şahitlik etmiş bir whatsapp özelliği idi.
  • hoşlanılan kişi tarafından size yapıldığında havalara uçurtan eylem.benle ilgili en ufak bir hissiyata sahip olmadığına ne yazık ki emin olsam da bu olayı düşünüp mutlu olmak da sevdaya dahil.
  • tur: gerilim
    sure: 00:05 dk
    imdb puani: 7.6
  • az önce gerçekleştirdiğim olaydır, saat gecenin 4’ü yeni tanıştığım birisi, aniden elim değiverdi kahretsin.. önce telefonu sonra kendimi klozete atıp sifonu çekip yok olmak istedim.
  • bir müddet sonra hayat normale dönüyor.