1. ne whasapp'mış arkadaş. ne yuvalar yıkmış programa bak. ben sizin derdinize derman olayım bi.

ios falan bilmem ama android'de mümkün olan olay. ios'ta da vardır ama bakmadım.

küçük bir program vasıtasıyla bu sorunu halledebiliyorsunuz. aslına sistem basit işliyor. programı aktif hale getirince whatsapp'ı açıyorsunuz. siz mesaj gönderirken ya da alırken sadece o mesajı gönderme/alma süresinde internet bağlantınızı açık tutuyor mesajı gönderip kapatıyor. yani whatsapp'ın sizin son görüldüğünüz zamanı yakalayacak vakti olmuyor.

android için link isteyen çekinmeden mesaj atabilir. amme hizmeti yapıyoruz neticede.

yuvalar yıkılmasın, çocuklar ağlamasın...

ha bunu eğer sevgilinizi aldatmak için kullanacasanız şimdiden kadir kıymet bilmezliğiniz yüzünden ağzınıza tüküreyim...

edit: root gerekmiyor.
  2. ios, android falana gerek kalmadan "ayarlar" kismindan mumkundur.

chat settings -> advanced -> last seen timestamp
  3. bilen vardır belki ama benim yeni keşfettiğim bir şey bu. son günlerde sözlükte dahil baya şikayet geldi whatsapp son görülme zamanı ile ilğili hatta bazı ilişkilerin saçma sapan şekilde son bulduğuda olmuş.

şimdi madem bu soktuğumun son görülme zamanı bu kadar dert bir çözümü var. anlatayım kardeşlerime ilişkiniz saçma sebeplerle bitmesin. diyelim gecenin 3'de kankandan mesaj geldi whatsapp'tan yusufladın bir an. dedin ulan şimdi bakacam hatun o saatte kimlen konuşuyordun diye hesap soracak işin yoksa uğraş. yapman gereken çok basit kardeşim mesaj zaten whatapp'a düşmüş. kes telefonun internet bağlantısını, sonra gir bak mesajda ne yazmış. çekinme cevabını da yaz çık whatsapp'tan telefonun internetini aç. mesajın karşı tarafa iletildi. cevap gelince aynı taktiğe devam. korkma sen whatsapp'a girdiğinde internetin yoktu ve whatsapp seni algılamadı hala son giriş saatin eski online olduğunda girdiğin zaman. bu şekilde hayatınıza mutlu mesut devam edebilirsiniz. her şeyi de bizden beklemeyin amına koyyim. hade rast gele.
  4. kolaylık sağlayan çözüm. artık trıp atmak için yeni bahane bulduk bız de. uyumuşsa bile 'kesin sen gece birileriyle konuştun sen artık beni sevmiyosun! hadı ıyı geceler.. ya da iyi eğlenceler mı demelıydim.. ben bu ilişki de gelecek göremiyorum.. ellere onlıne de bana last seen. neyse yattm ben' derım oh bee!!
  5. asil sorunlardan biriyse last seen'in bos olmasi. bazen uygulamada sorun oluyor ama saniyorsun ki engellenmissin. ne yuvalar yikilir, bir cozum bulun suna.
  6. anlatılan çözüme göre neti tamamen kapatırsan, o esnada hatun bir şey yazar ve "yazdıklarıma 'tik' işareti gitmedi, neden online gözükmüosn, telefonun neden kapalıydı??" falan der.. türk kızı bu.. yapar mı yapar..
  7. kız arkadaşından bu kadar korkanları görmeme sebep olmuş çözüm.

whatsapp'ta son görülmeyi ortadan kaldırmak hakkında bilgi verin