şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yolladığınız resmin içeriğinin edepsizliğiyle doğru orantılı bir endişe salan hareket.
  • arkadaslarla aramizda temple run 2 skoru diye bi grup kurduk. en yuksek skoru alan gruba atiyor mesaji. bi nevi kendi aramizda skorbord gibi. digerleriyle dalga gecmeli filan. salak arkadasin teki mesai saati icinde gruba atacagi resmi patronuna atmis. dikkatli olun olm.
  • özellikle şirket içi bazı yazışmaların döndüğü whatsapp gruplarında gerçekleştirildiği zaman insanı kendine gelme konusunda zorlayan türden bir mallıktır.

yeni çektirdiğim vesikalık fotoğrafı ablama atacağıma proje grubuna attım. hiç tepki gelmedi. normal foto atsaydım bari lan.
  • (bkz: hasssiktir)
  • kişi olsa keşke. adam kurumun grubuna cumhurbaşkanına hakaret içeren caps attı. kıvırdı ama nafile.
    2 gündür diken üstünde, "kardeş keşke s.kinin fotosunu atsaydın bu kadar olay olmazdı" dedim içimden.
  • anneme thailand'da bir gecenin ardından yatakta çekilmiş bir fotoğrafı atmışlığım var* onunda "allah'tan babanın da olduğu aile grubuna falan atmadın!" demişliği.
  • birisiyle olan konuşmanızın ekran fotoğrafını çekip yanlışlıkla o konuşmanın sahibine yollamak.
  • ekşi sözlük akp aygıtı samatya'nın bulunduğu gruba samatya için "lenin fucks" mesajı ile lenin fotosu atacakken cumhuriyet davası ile ilgili 250 avukatın bulunduğu gruba atmak da bu bağlamda ele alınabiir. *
  • neyse ki artik silebilme ozelligi gelmis hatta yapilan son guncelleme ile silebilme suresi daha da artmistir lakin acele ile silmeye calisirken sil secenegi icinde yer alan yalniz benim icin sil kismi gercekten tehlikelidir. dikkat ederek, sakin kalmaya calisarak dogru secenegi secin.