şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yakın akraba eş dost olmasa çok fena küfredilecek adamlardır. ötekileri zaten engelliyoruz.

bu adamlar yakın akrabanızdır, tanıdık bok püsür. yıllarca gül gibi geçinmişsinizdir, saygı duyarsınız, seversiniz. sonra günün birinde bu adam akıllı telefon alır, akıllı telefonunda whatsapp vardır.. işte o güzel günlerin kabusa döndüğü an.. tabi siz bilememişsiniz, meğer bu akraba /tanıdığınız bir kanaat önderiymiş. sikimsonik bir sitede yazılar yazarmış veya çok büyük chp'liymiş veya acaip ak partiliymiş, dinibütün bir abimizmiş de sizi bilinçlendirmek zorundaymış..

aga bu adamların mesajlarının yağmur gibi yağmasına deliriyorum. laik cepheden geliyorsa sağda solda muhalif ne kadar haber bok püsür varsa sürekli telefonunuzu titretir. dindar tayfadansa ayetler, hadisler, evliya hikayeleri gırla gider.

yahu arkadaş, yeter artık. bilinçlendirmeyin lan beni. iki dakika cahil kalayım, sıkıldım lan..
  • o cuma mesajları önce görsele sonra videoya dönüştü.

10 kişiye gönderilmesi gereken bilinçlendirme zikkimlari cabasi oldu.

artık yeter sizin egonuz için kullanmıyoruz bu telefonu iletişim için kullanıyoruz.