şükela:  tümü | bugün
  • telefonlarımıza whatsapp uygulması üzerinden gelen dolarları bozdurun mesajıdır.
    gün geçmiyor ki bir aktroll faciası ile karşı karşıya kalmayalım.
    maalesef aktroller bir virüs gibi yayılıyor.
    durduramıyoruz.

not: mesajı aynen geldiği gibi yazıyorum.
    başka bir yerde olabileceğinden spoiler olarak yayınlıyorum.

--- spoiler ---

değerli mümin dostlar;
    nev york'ta karanlık güçlerin türkiye masasında '' türk ekonomisini batıracağız göreceksin'' diyen rotçil ve kisinger köpeklerine karşı direnmemiz lazım.
    ekonomide oluşan kargaşayı aydın doğan medyası başta olmaz üzere maşalarıyla yapmaya başladılar. doları ve yuroyu aşırı yükselterek faizin merkez bankası tarafından
    arttırılması hedeflenmekte ve türkiye gereksiz yere borçlandırılmaya çalışmaktadır.
    derhal #dövizinitürkiyeiçinboz kampanyasına destek olmamız gerekiyor.
    lütven bu kampanyaya destek olun.
    15 temmuzda ülkemize sahip çıktık şimdi başka bir mücadele başlıyor.
    allah aşkına döviz almayın olanı da bozdurun ki ülkemize yardımcı olalım.
    lütven tanıdık tanımadık herkezi ekleyip bu mesajı paylaşın.
    ne kadar çok kişiye ulaşırsa o kadar milli irademize yardım etmiş oluruz.
    cumhurbaşkanımıza yapılan bu darbenin milli irademize yapıldığını unutmayın.
    bu dünyanın müslümanlığa yapmaya çalıştığı darbedir.
    --- spoiler ---

adamdaki nasıl bir özgüven ise rastgele numaralara mesaj atabiliyor.
    mesajdaki detay ise ''müslümanlık ve cumhurbaşkanına'' beraber yapılan darbe girişimi!
    bre utanmaz zındık sen kimsin de hükümetin ekonomide yarattığı pisliği müslümanlık ile
    bağdaştırabiliyorsun. sen kimsin!

hükümet ellerindeki dolarları bozdursa ülke ekonomisine can gelir gerizekalı!
    70 milyon toplansak onların evlerinde, ayakkabı kutularında, saraylarında sakladığı dolarları bir araya getiremeyiz.
  • nev york'tan sonrasını okumayayım derken rotçil ve kisinger'i görünce içim rahatladı.

ulan metni okuyup yuro yu gördükten sonra bunu hala ciddiye alan adam var ya. troll bile kendi yazdığına özen göstermemiş ama bekliyor ki millet dolarları bozsun. tövbe tövbe.
  • daha gelmedi bu mesaj bana
    arayan soranım yok belki ondandır
    (bkz: gülsem mi ağlasam mı denilen anlar)
  • dolarım olmadığı için gelmeyen mesajdır. biliyorlar heralde.
    not: olsa bozdurmazdım o ayrı.
  • ulan bu mesajın akabinde şifremiz 894 diye bir mesaj daha geldi. oda merkel mi ne bitirecem lan o türkiyeyi diye bagırmış falan. öyle bir şeydi