şükela:  tümü | bugün soru sor
  • veya tipler diye devam edebilecek başlık.
    her ikisi de evlidir.
    biri haftada bir travestiye gider, diğeri her gün karıya gider.
    merhaba merhaba'dan başka samimiyetiniz yoktur.
    bıkmadan usanmadan her perşembe akşamı yapılan rutin ve ritüelidir.
    her seferinde dini olduğunu düşündükleri motifler ile karizmatik olduğunu düşündükleri içlerinde kendilerinin de yer aldığı öğeleri harmanladıkları birbirinden yaratıcı resim/fotoğraflar hazırlamaktan yorulmazlar.
    silsen engellesen alınganlık yaparlar.
    yeni türkiye'nin ikiyüzlü yeni insan profili.
  • bana resimli kandil mesajı gönderir, başkasına siyahi kadına yaptırdığı kucak dansını gönderir.
  • yeni yeni whatsapp kullanmaya başlayan annemin attığı cuma mesajıyla haftada bir travestiye ya da her gün karıya gittiğini idrak etmiş oldum.

(bkz: yapacağınız tespiti diksinler)

farklı niyetlerle atılmış olsalar da şu tespitler kadar art niyete sahip olmayan mesajlardır.
  • ticari hayatta diyaloğa geçme, kendini hatırlatma amaçları ile de kullanılır.

adamdan 60k alacağım var. telefonları açmamış. ıdare etmişim, en sonunda restlesmişiz , icraya ve hatta mahkemeye vermisim. cuma mesajı atıyor.
    borcunu öde lan önce.
  • her cuma aile fertleri tarafından bana yapılan acımazsızca işkence yöntemlerinden biri, bazen arada bir görüştüğüm tanıdıklar da yapıyor aynısını. cevap vermesem rahat edemiyorum. whatsapp'ı sonunda silicem.
  • resimli cuma mesajlarını geçtim artık videolu, ilahili cuma klipleri gelmeye başladı. kim üretip piyasa salıyor bilmiyorum ama bu cuma mesajı lobisi faiz lobisinden bile etkili.
  • her hafta duzenli olarak atanlari da mevcuttur. kizimin okuldan arkadasinin bakicisi bu grupta. son zamanlarda biraz sürtüştük. pek selamlasmiyoruz da ama hala cuma mesaji yolluyor.
  • her cuma ve hep aynı kişiler. en fazla selam diyebilecek samimiyetimin olduğu kişiler tarafından atılıyor olması ilginç .
    tamam, en müslüman sensin. şimdi in o mercedes'inden ve secdeye dur.
  • kendi fotoğrafını cuma mesajlı (hatta bazen mesajı bile unutup ) atana ne demeli
  • "ameno" şeklinde cevap verilmesi gereken tip.