• herkesin vardır böyle bir tanıdığı.
    insanı hayatından bezdirir. 7/24 sürekli yapar bunu. hiç mi sıkıntın yok, hiç mi yaşam mücadelen yok?
    ilk başlarda ben de karşılık veriyordum ama artık daraldım, önüne geçemiyorum.

gecenin 3'ü, zart (mesaj sesi), ağlayarak gülen emoji eşliğinde salak bir facebook paylaşımı.
    sabahın 6'sı, rüyanda mı gördün be birader. hiç mi çevrende insan yok? hiç mi uyumuyorsun?

"hacı sana sevgili bulak" gibisinden dokundurmalar yaptım fayda etmedi.

whatsapp'tan yanıt vermiyorum iki haftadır, bu sefer hem whatsapp'tan hem instagram'dan komikli resim atmaya başladı. ama yağmur gibi. instagram profili açtı sırf bunun için. orası daha tehlikeliymiş bunu anladım.

iyi bir insan olduğunu bilmesem çoktan engellemiştim seni hacı. burayı okuyorsan, yapma artık şunu ayağının yağını yiyem.

düzensiz bir yaşam, üniversite ve türk akademisi gibi bunca sıkıntımın arasında derdimi sikeyim...
  • suratsız götverenlerle ilişkisini kesmesi gereken neşeli insan.

bana at lan bütün komik resimleri. hepsine gözünden yaş gelen emoji atarım amk. cansın.
  • telefonun ırzına geçen insandır.

bahsedilen uygulamanın lanet bir handikapı vardır ki gönderilen ve alınan tüm medya dosyalarını kopyalayıp telefonun hafızasında depolar. bu depoladığı klasörlerdeki .nomedia dosyasından ötürü telefonunuzun galerisinden bu videolara ve fotoğraflara ulaşamazsınız, akabinde telefonunuz şişer de şişer.

siz de harıl harıl kendi fotoğraflarınızdan ve videolarınızdan seçip seçip silmeye başlarsınız telefon rahatlasın diye.

(bkz: yapma gözünü seveyim)
  • bir yerden sonra güldürmeyen insandır. muhtemelen akraba tayfasındandır. neyse ki aylardır kullanmıyorum. okul açılınca yeniden yükleyeceğim. artık gülmüş gibi yapacağım. el mahkum.
  • canım insan, güzel insan.
  • kötü niyeti yoktur
  • iş yaptığım bir adam var. adama iş ile ilgili soru soruyorum veya ödeme soruyorum. adam arada önce komikli caps atıyor sonra konuya geliyor amk.
  • "anaaaaa ekşide konu olmuşum eheheh" şeklinde başlık linkini paylaşarak; gururla olduğum insandır.
  • annem
  • bunun bir alt sürümü de whatsapp’tan (bkz: hayırlı cumalar mesajı) atanlardır. atıyor efendim durduramıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap