şükela:  tümü | bugün soru sor
 • whatsapp uygulamasındaki -son görülme tarihini gizlemiş olanlar da dahil olmak üzere- kişilerinizin çevrimiçi olması durumunda sizi uyaran, çevrimiçi aktivitelerinin log'unu tutan bir "yardımcı" uygulama.
 • whatsapp'tan seçtiğiniz bir kişinin oturumlarını takip etmenize yardımcı olan ücretsiz bir uygulama.örneğin sevgilinizin hangi saatlerde kaç dakika boyunca çevrimiçi olduğunu görüntüleyebilirsiniz.ayrıca geçmişe dönük bir takvim de uygulama içerisinde bulunuyor.

  edit: yalnızca android'de bulunuyor

  googleplay: https://play.google.com/…ondlemon.whatsdogapp&hl=tr
 • tanımını başka başlıklarda yaptığım program *

  android sistemli telefonunuza indirip, listenizden seçtiğiniz 1 kişinin numarasını girdiğiniz zaman, o kişinin hangi saniye online olduğunu, kaç kişiye yazdığını, hangi dakikada kapattığını anlık olarak raporlayıp telefonunuza bildirim geliyor.

  sonra bunları günlük olarak raporlayıp size sunuyor.

  örneğin o kişiye yazdınız ve cevap bekliyorsunuz ama aynı anda online görükmek istemiyorsunuz. yazın mesajı, kapatın whatsapp'ı. kişimiz online olduğu anda size bildirim geliyor, siz de konuşmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. böylece hem cevap beklemiyorum ki çok havalıyım moduna girebilir, istediğiniz zaman karşı tarafa dönüş yapabilirsiniz.

  örneğin; sevgiliniz siz uyuduktan sonra gece boyu onla bunla mesajlaşıyor ancak sabah uyandığınızda bir bakıyorsunuz ki son görülmesiyle size günaydın mesajı attığı dakika aynı. "ay kurban olurum sabah sabah ilk bana mesaj atmış kalps" diye düşünüyorsunuz doğal olarak.

  lakin telefonunuzda watchdog varsa, sevgiliniz gece hangi dakika online olmuş, kaç dakika takılmış, kaç ayrı kişiye yazmış hepsini loglardan takip edebilirsiniz.

  yuva yıkan bir özellik olmasına rağmen, doğru kullanıldığında epey kullanışlı bir uygulama efenim.
 • çalışma prensibi hakkında daha geniş kapsamlı bilgiyi #49472138 no.'lu entry'den alabileceğiniz uygulama.

  bunun dışında, konunun medyada yer bulması sayesinde umursamaz whatsapp geliştirme ekibinin* kendine gelip bu güvenlik açığını kapayacağını umut ediyorum.
 • her stalkerın hayalindeki uygulama, psikopatlığa giden ilk adım :)
 • tutarsa yine milyör dolarlara satılacaktır.
 • google play'den kaldırılmış. başka sitelerden bulmanız şarj oldu.