• yönetmenliğini ava duvernay'in yaptığı, the central park five olayını anlatan 4 bölümlük netflix mini serisi. yayın tarihi 31 mayıs 2019 olarak belirlenmiş. serinin fragmanı.
  • yapımın ilk fragmanı bugün geldi.
  • fragmanından anladığım kadarıyla ben bunu izlerken sinirden kendimi sikerim.
  • yine uzundur beklediğim bi mini dizi.
    nihayet geldi.

gerçek hikaye.

değerlendirmeleri iyi.

ben de yazacağım.

mini dizi olması da güzel. lokmalık :)
  • netflix mini dizisi central parkta işlenen bir tecavüz ve darp olayında siyahi çocukların maruz kaldıkları olayları anlatıyor gerçek hikaye..
    beğendim iyi başladı, 2. bölümdeyim trump’a fena giydiriyorlar şu sıra..
  • ciğer söken netflix mini dizisi.

--- spoiler ---

“it’s no longer about justice. it’s about politics.”

--- spoiler ---
  • yıllar sonra peter bishop görmek iyi geldi. dizi çok iyi gidiyor ve evet arkadaşların yazdığı gibi ilk bölümde o polislerin boğazına yapışmak istedim. bu dizi çok izlenir.
    edit: 4. bölüm insana hayatı sorgulatır. insanların ızdıraplarını görmemezlikten gelip ona yardım eli uzatmadıktan sonra ben insanım demek orospu çocukluğudur. bu bölümde jharrel jerome müthiş oynadın be resmen yaşattın.
  • amerikada ki siyahilerin bu beyaz gotlu gevsek amerikalilara zebellah olmalarina bir kez daha hak verdigim film olmus. tarih boyunca bu ingiliz artigi dilenci,sapik, ipsiz sapsiz kes tayfasindan ne cekti bu adamlar amerika kitasinda. when they see us'da bunlardan bir tanesini guzel konu edinmis yetmemis trump'i itin gotune sokup sokup cikarttiklari bir film olmus.
  • mükemmel bir drama. iliklerime kadar hissettim adamların çektiği ızdırabı.
  • yarısından bildiriyorum ki ciddi üzüyor. adaletsizlik hassasiyeti tavanken izlemek daha da bir etkiliyor sanırım. insanoğlu ne adil ne de vicdanlı.
hesabın var mı? giriş yap