şükela:  tümü | bugün
  • güzel nickli bir sözlük yazarı.
  • atatürkçü görünümlü ypg sevdalısı.
  • ypg'yi falan geçtim, genel olarak kürtlerden bile hoşlanmayan, ösolu bazı deyyusların hakkında iftiralar attığı yazar.

kendisine ypg sevdalısı diyenler türkiye'nin terör örgütleriyle beraber hareket etmesini normal karşılamakta.
  • kendisi ypg sevdalısıdır. abd pkk destekleyebilir çünkü biz de öso'yu destekledik gibi saçma sapan bir çıkarım yapmaktadır, sanki abd'nin pkk desteği suriye ile başlamış gibi.

ayrıca ordumuzun ve dahi tüm bürokrasinin erdoğan'ın ağzına baktığı, kimsenin türkiye çıkarlarını düşünmediği, sadece kendisinin düşündüğü ve sadece kendisinin kafasının çalıştığı gibi saçma sapan fikirlere de sahiptir.
  • türk ordusunun operasyon kararlarını kendisinin alıp verdiğini, erdoğan'ın aslında tüm olan olaylarda fazla dahlinin olmadığını sırf türkiye'nin başına gelen müsibetlerin iktidar yüzünden olmadığını iddia edebilmek için savunanlara göre kendisi ypg sevdalısıdır.

ama türkiye'nin teröristlerle iş tutmasını ''iti ite kırdırmak'' diye niteleyecek kadar da umursamazdır bu iddiada bulunanlar.

muhtemelen şartlar oluşsa ypg'yi de destekleyecek bazı ihvancıları kızdırmıştır.

edit: ayrıca kendisini hiçbir zaman atatürkçü diye tanımlamayan yazardır.

edit2: tek adam rejiminde erdoğan'ın çok da gücünün olmadığını da öğrenmiş olduk.
  • psikolojisi bozuk bir troll. sayfalarca futbol entrisi döşeyip yine de sözlükte adını ypg'li diye nasıl çıkardı hayretle karşılıyorum. çok zekiymiş ve onunla tartışanlar hep aptalmış bi de.

aldksks ciddiye almamış ama uzun uzun açıklama yapmış. iddiasını kanıtlamayan orospu çocuğudur, ben çomar ve hdp'liymişim ya hani hodri meydan. bir entry bile bulamazsın ama, çünkü yalancı bir gavatsın:)

(bkz: bum be yarag)
    (bkz: engelle)
  • suriye'de öso ve bilimum terörist grubu desteklememizi kanıksayan gerizekalı bir ihvancının laflarını ciddiye alan bir haluk levent aşığının #97717716 nolu entrysi üzerine bir araba küfür edip, orada da yediği ayarlardan ötürü gelip başlığına saçmaladığı yazar.

şimdi baktım bu sergei von zarovich bildiğin çomar ile hdpli arası bir kırma troll.

neyse ciddiye almaya değmez.
  • kendi istediği yere yakın olmadığı için havaalanına bok atabilen bir yazar.

adresi ver airbuslar direk senin eve insin istersen?

engelleyip geçiniz, hiçbir şey kaybetmezsiniz.
  • ebesinin hörekesindeki, 16:30'da indiğinizde 18:00'de bavul olmadan zar zor ayrılabildiğiniz bir havalimana tapanların engellemelerinin gerektiği yazar.

edit: ayrıca evet, airbus benim evime gelsin. zaten türkiye'de çok uzun süreli yaşamıyorum yarın gene gideceğim bir süreliğine. beni herşeyden çok, havalimanının bana ne kadar fayda sağladığı ilgilendiriyor. siz gerizekalı olduğunuzdan kendi hayatınızda komplikasyona yol açan bir şeyi milliyetçi propaganda malzemesi olduğu için savunabilirsiniz sayın aktroll, benim umrumda değil.
  • özelden yazdığı iki mesajında da "türk insanı" tabirini şahsıma yapıştırıp çeşitli yeteneksizliklerle suçlamıştır. bu tavrından ötürü kendisinin batıyı çok iyi hazmettiğini söyleyebilirim. hiçbir oryantalist eline su dökemez kanımca. sağolsun 2019da tanzimatı yaşattı bana. ah be canım türk aydını bizi eleştirmekten kendine fırsat hiç gelmeyecek.