• kömürlü olduğu iddia edilen beyazlatıcı etkili diş macunu markasıdır ancak sevgili tasarımcılar, bu tüpün kapağını kim tasarladı yav? diş fırçalama merasimim 5 dakika sürüyorsa bunun 4.5 dakikası kapağını açmaya çalışmam ile geçiyor. tamam güzel kapatmışsınız eyvallah ama mordor'un kapılarını mı mühürlüyorsunuz bu nedir arkadaş? açtıktan sonra kapatması da bir dert. ani bir momentum yaratarak kapanıyor anca sanki hector'un kalkanına doğru uçan bir brad pitt edasıyla vuruyorum ve çıt sesi ancak öyle geliyor. ama güzel macun kullanın.
  • diamond serisi diye geçen, mavi beyaz ambalajlı olanı sadece 1 gün bile kullanmasanız dişlerinizi görenlere "sarı sarı, kimin yarı" şarkısını söyletir. uzak durulmalı.
  • advantage serisi bugüne dek kullandigim tüm diş macunlarına nal toplatir.
    hayatimda ilk defa dişlerim bir diş macunu ile beyazladı.
    ıçinde ne var fikrim yok ama başarılı.
  • bir diş macunu markası.

spontan beyazlatıcı etkisi fazla değil, hassasiyete etkisini iki hafta düzenli kullanımdan sonra görebileceğim.
  • tüm macunlarini denedim neredeyse. hepsi ayrı ayrı güzel ve faydalı. özellikle smokers versiyonu muazzam. fiyatı da uygun, dişlerimi gerçek anlamda beyazlatan tek macun bu oldu.
  • diş macununu kullandım plastik kürdan hediyeli iş görür tavsiye ederim avustralya malı olması lazım
  • aktif kömürlü siyah kutusunda olanı diş lekelerinin azaltılmasında baya işe yarayan diş macunu. uzun süreli kullanımda dişe negatif etkileri ne olur bilmiyorum fakat dönem dönem 3-5 günlük periyotlarla kullanılabilir.
  • rossmandan hem hindistan cevizli hemde beyazlatıcı etkili aldım ilk kez avusturalya malındiş macunu kesinlikle tavsiye etmiyorum tekrar rocsa devam ben uzun süre kullanmadım ama bizimkilerde lekelenme yaptı diğer serileri nasıldır nedir bilmiyorum güzel şeyler yazmışlar ama belkide hindistan cevizlisi başarılı değildir
  • coffee and tea drinkers macunu çok iyi olan marka
  • üretenlerin şiddetle denemesini tavsiye ederim.bulaşık deterjanı gibi köpürüp ,hiç faydasını görememde etkili yorum olsun....
hesabın var mı? giriş yap