şükela:  tümü | bugün
  • civgin, nectar, tiytil gibi yerlerde bulunan sey.
  • tutsusu, bir ara, istanbulda, her tutsu satan tezgahda surusune bereket olan, simdilerde aramaya inanmak gibi bir inanc sahibi etmistir. parfumu ayri mesele ki (bkz: body shop). hic girmeyelim...

ve unutmadan bu da bir ki$ kokusur, yazin gunesin altinda sobiyet yemek kadar aci verici olabilir zannimca.
  • body shop un koklayınca bütün hücrelerime çekmek istediğim enfes parfümü. bağımlılık yarattığına karar verdim.
  • insanda yaz kış sabah akşam sıkma isteği uyandıran deli koku.
  • bileklerime sıkıp koklaya koklaya uyumaya bayıldığım,süper koku.
    (bkz: canım çekti)
  • parfüm yağını sürüp, bir süre sonra onun üzerine parfümünü sıktığınızda muhteşem bir kalıcılık elde edebildiğiniz body shop ürünü. insanı narsist kılıfına sokuyor resmen. sürekli bileklerinizi kokluyor, içinize çektiğiniz havayla suratınıza kocaman bir gülümseme yerleştiriyorsunuz. rayihası harikulade. ama yağ+parfüm biraz tuzluya patlıyor. bir çözüm üretilmeli ya da bu pazarlama stratejisi bütçe için olduğu gibi bırakılmalı. bir de simlisi çıkmış ki oh la laa!!
  • body shop'un bir de erkek versiyonunu yaptığı parfümü. bildiğin günaha davet.
  • body shop un muhteşem erkek parfümü..kadın versiyonu da var ama bence erkek olanı o kadar süper kokuyo ki kadın olanını denemedim bile.. bence gayet unisex bir koku erkek versiyonu da..özellikle yazın nedense bana kendimi iyi hissettiriyor..ayrıca babam da bir erkek olarak çok beğendi..ilk kez bir parfümü bitirip yenisini alır mısın diye sipariş etti :)
  • parfüm sıkma cimrisi ben, bunun 30 cc'lik şişesini 20 günde bitirdim. hayatımda hiçbir parfüme bu muameleyi yapmadım ya. white musk duş jeliyle yıkandıktan sonra vücut losyonunu sürüp, bileklerimi yağlayıp öyle uyuyorum. sapık oldum resmen. evdeki musluklardan falan aksın istiyorum. öyle bir mutluluk verici. yalnız neden büyük boyu yok anlamıyorum. en azından yapsalar bi 50 cc?

erkek parfümü de pek değişik güzel. taşıyan da güzel olunca...
  • çevremdeki erkeklerin dene çok güzel, ten kokusu gibi önerilerini dinleyip gidip denediğim, güllü pudra kokusunu andıran koku. abartılacak bir yanı yok. yada benim denediğim şişedeki koku bozuktu. bilemiyorum.

edit: ben bozuk numune koklamışım. yoksa bu koku temiz, şahane bir kokuymuş. tüm gün burnumu bileğimden ayıramadım resmen.