• bir ecnebi anketi daha. ölmüş olan seçme (kimin hangi kriterlere göre seçtiği muallak) mühim insanlar arasından hangisinin tekrar hayatta olmasını istersiniz diye bir soru soruluyor, altındaki listeden de seçip oyunuzu kullanıyorsunuz.

elbette türk internet kullanıcıları tarafından keşfedilmesi fazla uzun sürmemiş olan bu ankette kullanılan toplam 34032 oyun 31751 adedi mustafa kemal atatürk'e verilmiş.

ben baktım ki atatürk'ün oyları almış gitmiş vatan haini bir iblis olarak oyumu leonardo da vinci'ye verdim. belki aradan sıyrılır gelirde bedri baykam'ın kafasına iki şaplak indirir. buyrun bu da linki http://www.whoshouldliveagain.com/
  • bir süre sonra forward mail olarak hayat bulacağını düşündüğüm anket.

(fwd: mutlaka okuyun ve oy verin! birinci olani dirilteceklermiş!!!)
  • atatürk 34 bin oydayken arkasından 519 oyla hitler gelmektedir. sanmıyorum ki bu anketi biz türklerden başka ipleyen olsun. sahibi de türktür büyük ihtimalle zira tek bir yabancı sitede ilgili bir şey görmedim.

(bkz: kendin cal kendi oyna)
  • domain kaydı ihs telekom inc (+90.216xxxxxxx) tarafından yapılmış, sahibinin iletişim bilgileri ise şöyle:

"los angeles hollywood
    california
    0091xxx
    tr
    tel. +090.0818xxxxxxx
    fax. +090.0818xxxxxxx"

(bkz: türksün di mi)
  • "amerikalilar bir anket duzenlemisler. tanri, tekrar yasatmasini istediginiz kisiyi size sorsaydi: kimin tekrar yasamasini isterdiniz? sorusu 20 meshur kisi arasinda oylaniyor. henüz 25.000 kisi kadar katilim olmus. % 92 atatürk denilmis. siz de adresi tiklayip, abd'lilere gücümüzü ve büyük atatürk sevgimizi gosterin." metinli bir forward maille haberdar olduğum site.

atatürk birinci çıkınca abd'lilere gücümüzü göstermiş oluyormuşuz.siteyi kuranı takdir ediyorum atatürk hayranlığını paraya dönüştürme konusunda iş bankasına toz yutturmuş helal.

not:yalnız buradan siteyi yapana sesleniyorum atatürk'ü yazarken ü harfini kullanman dikkat çekmiyor değil.

not2:vatan hainliğinin dayanılmaz hafifliğine dayanamadım einstein'a bastım oyumu.sonra back dedim lenin'e verdim.bir daha back dedim hitler'e verdim.öyle mesudum ki...
  • gordugum en sacma sapan anket sitelerinden biri.
    tebrik ediyorum bu tur seyleri olusturanlari.
    whois bilgisini yedigiminin sitesi.
  • sitenin ana sayfasında yazılanlardan çıkarttığım kadarı ile sahibi en fazla 18 yaşında olabilecek bir türk, ya da ateşli bir "milliyetçi".**.

god is watching this vote...

all the people in the world vote their favourite to make him/her live again. just keep your candidate in the first three when the voting ends. the only way to achieve is to have others vote for your candidate.

>>> end of vote: tomorrow! <<<
    > tomorrow is the day of turkish nation <
    > tomorrow is the day of ataturk <
    > tomorrow is the day of all ataturks <
  • oy verenlerin istedigi gerceklesirse once siki bir firca yiyecekleri kesin.

(bkz: ben size hicbir dogma birakmadim)
    (bkz: hayatta en hakiki mursit ilimdir)
    (bkz: ne haliniz varsa gorun)

ne halimiz varsa goruyoruz atam.
hesabın var mı? giriş yap