aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün
 • yeni bir uygulama isim ve cinsiyet seçip, rasgele biriyle sesli konuşmaya başlıyorsunuz muhabbet sararsa 30 saniye sonra kamera açılıyor.

  edit: keriz silkeleme uygulaması
 • tamamiyle erkeklerden oluşan ve araya 2-3 kadın kullanıcı atıp, bunların size mesaj atmasını sağlayan uygulama. bunlar nasılsa abazan bunlara kanıp uygulamayı satın alırlar kafasındalar. ulan adamlar türk milletini çözmüş.
 • youtube’da bütün video arası reklamlarını parsellemiş olan uygulama. ama erişim engeli yer yakında...

  dönen reklamlarında; tek gecelik ilişki bulun diyor, cicişler herkese açtık diyor, abaza bir kız sevişmeden duramıyorum diye uyuz uyuz konuşuyor, patlamaya var mısın diye alakasız alakasız filmlerden sahneler gösteriliyor. tinder bile niyetini bu kadar kör göze parmak sokarak ilan etmiyor.

  türkiye’de her dört erkeğe bir erkek düşer bu uygulamada, who araya ayça 22’ler ekler bol bol. yurdum abazaları da ellerinde bikleri birbirlerine kamera açar, daha çok ayça için daha çok para öderler, ama ayça sadece oturum açar, abazalar da ellerinde bikleri kamera karşısında sabahlarlar.

  not: ben niye bu kadar destan yazdım bu uygulamaya? çünkü sezen aksu söyleşisi izlemeye çalışırken 5 dakikada bir bu saçmalığın reklamı girdi durdu. doldum yani...

  tanım: keriz silkeleyecek bir uygulamadır.
 • uygulamaya para kaptiran enayidir dedirten tuzak
 • süreli sağda solda reklamı çıkan bir uygulama.

  diğer applerde sağa sola “ boş yapmayın” diyen kız uygulamanın kalitesini gösteriyor. o kadar iğrenç ki o kız nefret ediyorum kalitesiz iğrenç kızdan. bötön kozlor whodo.