şükela:  tümü | bugün
  • sabah sabah güne neşeyle başladım, dünün en beğenilen entry'leri sayesinde. iki şeye çok güldüm ki işte burada tanım geliyor: neşeme entry'si ile katkı sağlayan yazar. (bkz: #36629920) allah da onu bol bol güldürsün inşallah!..

diğer neden için: (bkz: ruh hali dengesiz stabil salak)

böyle bir yazım, böyle bir nickim olmadı, olamadı, gıpta ediyorum.
  • faruk özak'ın 2004 yılından sonra trabzonspor'da başkanlık yaptığını iddia eden biri. yarın öbür gün futbol konusunda tartışırsanız filan, ona göre değerlendirin.
  • (bkz: troll)
  • (bkz: #49743928) işbu girisiyle beni kopardı. devamını bekleyeceğim.
  • tanımıyorum, belki ilk entrysini bile okumuş olabilirim ama bununla beni ölesiye güldürmüştür. ya halaa gülüyorummm.
  • bekarlar için verdiği efsane yemek tarifiyle gerçek anlamda yarmış olan yazar. ulan ne güldüm gece gece. takdir ettim...
  • sözlükte 55 bin yazar mı var tam bilmiyorum ama bu şahıstan daha fazla kendini ve hayatını öven paragraflarca egosunu tatmin eden birini henüz görmedim.

20 yıldır abd'de yaşıyo olmak bir insanı bu kadar megaloman yaptığına şahit olmamıştım.tanıdığım doğma büyüme amerikalılar son derece mütevazi insanlardır ama konya doğumlu bir kürt vatandaşı 20 sene abd'de kalınca farklı bir etkisi oluyormuş.
  • ilk defa şu ekşi aleminde birini merak ediyorum, çok merak ediyorum hem de yahu.
  • olm bu adam kim, neci, kaç yaşında, ne yapar, ne eder hiçbir fikrim yok ama çok güzel bir adammış lan bu. detay vermeyeceğim ama harbi diyorum çok acaip güzel bi adammış bu adam.
  • sabah sabah sözlüğü açtığımda karşımı gelen şu entrysiyle, kötü başlayan günümü şenlendirmiştir. hala gülüyorum.