• charles in charge ile konsept aynidir. farkli dizilerdir. bunda tony danza kiziyla beraber bosanmis tek cocuklu bi anneye ev bakiciligi olarak gelir. bi de mona adli anneanne yer almaktadir. charles in chargeda ise charles 3 cocuklu bi anneli bi de buyukbabali bi eve cocuk bakicisi olarak gelir. eh olaylar gelisir.
  • married with childrenin yerine gelince biraz onyargi oluyor,ama genel olarak eglenceli bir dizi.
  • bu aralar hafta ici her gun saat 19:00 ve 02:30'da cnbc e'de yayinlanan bir dizi.
  • bence dizinin bomba karakteri mona dir.en zeki ve en karizma diyaloglar hep onundur.soyledigi sozlerle birilerinin acigini ortaya koyar ve kahkaha efektinin hakkini verir.
  • belkim alakalidir, (bkz: gumus kasiklar)
  • 13-16 yaş kesimine hitap etmekte olan bir dizidir kanımca. ama charlie'yi, iyi aile robotunu filan izlemekten zevk alan insanlar için vazgeçilmez bir neşe kaynağı olabilir tabi.

bu güruhun dışında alyssa milano ya da sırf tony danza için izleyen bir kitle de mevcuttur tabi.
  • tommy ve angela'nin asla evlenemedigi dizidir. malum oldugu uzere amerika'da her dizi yillar uzun boyunca kanallardan birinde mutlaka oynar, yapimcilar eski bolumler de seyredilsin diye dizinin beklenen sonunu cekmemislerdir.
  • patron kim adıyla, atv yayın akışına katılan dizidir.
    hayır hayır, atv'de yayınlanmaya başlanmıyor, cem davran ve janset ile çekilmiş, çekiliyor...
    teey tey.
  • comedy maxte clueless yerine verilmesi gereken dizi.
    *
  • angela'nın tiksinç suratı yetmezmiş gibi iğrenç boyalı saçı ve iğrenç gözlükleri vardır.. yani daha göze hitap eden bir kadın bulunabilirdi bu rol için.. yazık tony danza da helak olmuştur muhtemelen, ve benim komplo teorim var sırf bu yüzden; 'tony sırf yüz göz olmamak için yapımcılara dizinin sonunda evlendirtmemiştir karakterini angela ile' diye..
    bak gene aklıma geldi... bir bölümde angela fever şarkısını söylüyordu da... oof of.. ben utanmıştım ekran başında yani.. ıyk ne iğrençti bea!
    ha bu arada alyssa milano da bu dizide karakteri büyüdükçe sinyallerini verdiği üzere -ve muhtemelen dizideki büyük anneye özenerek(?)- kaltaklıkta bir ekol olmuştur büyüdüğünde... hoş bir kızımızdı halbüsü, malzemeyi kötü kullandı sonra işte..
hesabın var mı? giriş yap