şükela:  tümü | bugün
 • ıng. neden escinselsin?

  escinsel egilim uzerine onlarca kitap yazmis dunyaca unlu pskiyatrist dibine mokoko'nun escinsel haklar aktivisti bir beyefendiyle yaptigi harikulade roportajin giris cumlesi.

  roportajin sonunda sordugu soruysa hepimizin aklini hayatimiz boyunca mesgul etmis, geceleri uykusuz birakmis, dudaklarimizda ucuklar cikartmis bir soru. cevabi bilen varsa lutfen beni de aydinlatsin.

  roportajin tamami.
 • why are you a gay? olması lazım.
  why are you gay?
  because having sex with a hot girl makes me happy.
  why are you a gay?
  im not a gay. im heterosexual.
 • - are you gay?
  - yes.
  - why başıma gelenler..
 • inanılmaz komik olayı
  olayı komik kılanlar
  adamın çok soruyu çok ciddi şekilde sorması
  kadının afallamasi
  ingilizce tonlama
  konu eksikliği

  adeta bir yemek gibi içinde inanılmaz doğrulukta malzemeler ile
 • içinde mantıklı cevaplar veren bir aktivist transgender pepe, amerika beni bombalamak istiyor diyen; haklılığını kanıtlamak için yayına penise benzettiği sebzelerle gelen ve yayın esnasında o sebzeleri yiyen; outraged sosyal linç sevdalısı pasta* ve aslında lgbti'den iğrenmesine karşılık bunu belli etmemeye çalışan*; sizce neden insanlar gay olmalılar gibi sorular soran sunucu barındıran video. hem ciddi anlamda komik diyaloglar barındırıyor, hem de kendinizi aktivistin yerine koyduğunuzda ciddi bir aşağılanma hissediyorsunuz. videonun başlarından bir örnek vereyim buna:
  sunucu: why are you gay?
  konuk: who says i'm gay?
  sunucu: you are gay.

  konuk sürekli benzer sorulara maruz kalıyor ve özellikle pasta* geldikten sonra neredeyse konuşamaz hale geliyor. pepe human rights defender diyor kendine, pasta ona karşılık sodomy defender diyor. böyle baya örnek var, açın izleyin ilk entrydeki linkten vaktiniz varsa. vaktiniz yoksa da yorumlarda yazan dakikalara gidin bakın.
 • internet tarihinin en komik ilk 10 videosundan birinde geçen, sunucunun konuğuna yönelttiği cümle.

  her can sıkıntısında bir doz almanızı tavsiye ederim.
 • uganda televizyonundan efsanevi bir programda sorulan can alıcı soru.

  programın tamamını izlerseniz sunucunun aslında kötü niyetli olmadığını, sadece konsepti idrak edemediğini ve gerçekten de karşı tarafı anlamaya çalıştığını göreceksiniz. öte yandan pastor denen troll tam bir canavar.

  program baştan sona efsane ama beni yerlere yatıran iki detay şunlardı,

  * sunucunun, aktiviste yönelttiği "why should someone be gay?" sorusu. konuya ne kadar uzak olduğunu göstermesi açısından muhteşem bir soruydu... adam olayın "eşcinsellerin haklarını, özgürlüklerini korumak" olduğunu idrak edemiyor; lgbt aktivistleri ona göre insanları eşcinsel yapmaya çalışan ve eşcinselliği övüp, "bence siz de eşcinsel olun" diyen insanlar. * gelgelelim, dediğim gibi, adam bence oldukça iyi niyetli ve gerçekten çok ama çok yabancı olduğu bir konsepti anlama gayreti içerisinde. pastor ise hiçbir halt bilmediği gibi aşırı saldırgan bir tutum içerisinde.

  * aktiviste sorulan, "why don't you fight for heterosexuals?" sorusu. bunun ardından sunucunun lgbti'yi tek tek açması (lesbian, gay, bisexual diye gidiyordu) ve en sonunda "where is the letter h?" ("hani, heteroseksüel yok bunun içinde" anlamında) diye sorması.

  ***

  videodaki pasta'nın * diğer icraatları için şu fantastik ve sinir bozucu derlemeyi izleyebilirsiniz,

  they eat poo poo
 • hatalı başlıktır. olması gereken: "why are you geh?" kaynak
 • (bkz: martin ssempa)