şükela:  tümü | bugün
1509 entry daha
 • istesin, siz de verin canım ne olacak. ama verdikten 5 dakika sonra değiştirin ve tekrar istemesini engellemek için watsaptan engelleyin.
 • edit: komşularınız yaşını başını almış insanlar olabilir. komşularınız sizin kaypaklık yapmayıp vermiyorum kardeşim çıkışınızı delikanlılık olarak görmeyebilir, o evde sizden başka yaşayan insanlar da olabilir onları da düşünerek hareket etmek gerekir kalp kırmaya gerek yok. siz buradaki ergen sürüsüne uymayın onlar odalarından çıkmayan, annesine babasına asi çıkışlar yapan yaşı ufak kardeşlerimiz. onların asiliklerini kırıp döktüklerini anaları babaları topluyor bilmezler.

  wifi şifresini kimseyle paylaşmıyorum medeni cesaretini gösterince komşusunun bunu anlamayacağını darılacağını komşuluk ilişkilerinin bozulabileceğini bilmeyen, aman darılsın bozulsun kafasında hayatı 15 metrekarelik odasından ibaret sanan insan ilişkilerinden bir bok anlamayan ergen sürüsünün tavsiyelerine uyulmaması gereken tavsiyeler içeren başlıktır. bir kere wifi şifresi isteyen komşu fikirsizdir onda hem fikiriz. wifi eve özel birşeydir ortak kullanılmaz. o wifi üzerinden yapılan bir işlem yüzünden takip edilecek adli süreç wifi sahibine girecektir.

  iki yöntem öneriyorum
  1- farklı bir ssid oluşturun (nasıl oluşturulacağını netten bulabilirsiniz) yani wifinize bağlı ikinci bir wifi. bu ağa verebileceğiniz en düşük hızı verin. adam bağlanır ama kullanamaz bile interneti. yılar mobilden girer (tabi bu senaryoda da oldu ya girdi ve adli vakaya karıştı yine size girer bu iş)
  2- daha garanti yol. yalnızca sizin izin verdiğiniz mac adreslerine izin verecek şekilde modeminizi yapılandırın. şifreyi direkt verin sonra bağlanmayınca allah allah niye bağlanmıyor bilmiyorum şifre bu al bak ben giriyorum diye safa yatarsınız
 • burada türlü türlü yalan söyleyenler kredi kartı satmaya çalışan müşteri temsilcisi konuşurken telefonu suratına kapatıyordur.
 • ne bencil adamsınız akodum denilen olay.

  son 3 yıldır yan komşumla paylaşıyorum şifremi o da bana sıcak poğaça getiriyor. demetevler insanı sıcaktır.
 • yanlış bir paylaşım durumunda hukuki süreç tehlikesinden bahsedilebilir.
 • illegal bahis oynuyorum ip den sizi alabilirler deyin.
 • komşunuza güveniyorsanız verin ama güvenmiyorsanız iki kere düşünün yapılan paylaşımlardan girilen sitelere kadar başınız ağrıyabilir. en basit yöntem internetim kotalı, kotanın dolmasına da çok az kaldı taahhüt gereği aşım durumunda çok para kesiyorlar denilebilir.
 • türlü yalanlarla kendinizi ezdireceğinize.yasal sıkıntılar olabilir veremem deyin delikanlıca.küserse menfaat için küsmüş olacağından bir şey kaybetmiş sayılmazsınız.eninde sonunda olacaktı.
 • bizimki kablolu wifi yok
225 entry daha