şükela:  tümü | bugün
 • anime furyasinin dunyada yeni patladigi zamanlarda populer olmu$ bir manga cizgi filmi.. konusu $oyle: hamide'nin vajinasi etoburdur.. olaylar geli$ir..
 • türk filmiyle hentai arasında gidip gelen bir anime. başroldeki hatun kişinin arabada giderken ortağı olan adamı yan yan kesişi, adamın odun misali hiç pas vermeyişi ve başka bir sahnede kadının 'vücuduma sahip olabilirsin ama ruhuma asla' diyişi, kilisede geçen muhabbetler filan, akıldan çıkmayan enstantanelerdir bu animeden...
 • 1987 yapımı olmasından anlaşılacağı üzere görüntü biraz kötüdür. kötü derken sadece kalite değil, çizim teknikleri de kötü. mesela ortadan ikiye ayrılan insanın orta çizgisi sabit dururken vücut sağa sola oynuyor, yani kesik vücut üzerinde yer değiştirebiliyor. sesler yine aynı şekilde filmin eski olduğunu belli ediyor.
  filmdeki hikayenin dnevnoy dozor'dakine benzeyen yanları var. bazı anlarda baş karakterin kararları canınızı sıksa dahi yine de saçmalıklar silsilesi görmüyorsunuz. eğer baştan seçeneğim olsaydı izler miydim? sanırım izlerdim.
 • ilk bölümden berbat başlayan dizi. kesinlikle izlemeyin. 1-2 bölüme iptal olur.
 • orijinal adı youjuu toshi dir. 1987 yapımı olduğu için dönemine göre oldukça detaylı çizimleri olan bir animedir. konusunun ilgi çekici hiç bir yanı yoktur ve vahşet, erotizm fazlaca bulunduğu için küçük yaştakilerin izlemesi uygun değildir gibi ibareler görürsünüz. izledikten sonra bu uyarıya çok güldüm zira şu anki animelere baktığımızda çok masum kalmakta.

  animenin bana göre en büyük sıkıntısı konunun işlenme şekliydi. bir kere çok kopuk kopuk bir konu anlatımı var ve izlerken "acaba animeyi eksik mi yüklediler?" hissi yaşatıyor.
  konuya baktığımız zaman ise şeytan dünyası ile insan dünyası arasında bir anlaşma vardır, bu iki dünyanın birbirini yok etmemek adına yaptığı bu anlaşmanın yenilenme zamanı gelmiştir ve şeytan dünyasındaki bir grup isyancı dünyada karışıklık çıkararak anlaşmanın yapılmasına engel olmaya çalışmaktadır. anlaşmanın yapılabilmesi için bir şeytan ve bir insan görevlendirilir olaylar bu şekilde başlar. şu şekliyle konuyu okuduğumda "vay be çok şekil bir anime galiba." demiştim lakin inanılmaz kötü. bu hikayeden yüzlerce güzel şey çıkarabilecekken uyduruk bir eser ortaya koymuşlar. imdb puanı oldukça düşükken türk anime sitelerinde 10 üzerinden 8-9 puan vermişler. benim gözümde overrated olmanın dışında ileriye gidemedi.

  döneminde beğenilmiş midir bilmiyorum ama konu açısından kesinlikle kötüydü. izlediğime pişman olduğum nadir animelerden. 1987 yılında yapılabilmiş olan o detaylı ve güzel çizimlere hayran olmak adına açılıp bir 5 dk sı izlenebilir. müzikleri de güzeldi.