şükela:  tümü | bugün
  • utanç kaynağıdır.
  • yanı başında medeniyet duruyorken orta çağdaki gibi yaşamayı tercih edenlerin garipsememesi gereken durum.
  • yanlış bilgilendirmelerin olduğu konular var wikipediada. nesnel olmayan bilgilerin gitgide artmasıyla kapanmasını tuhaf karşılamıyorum aslında. ama insan yine de özlüyor. bir bilgi aratırken ilk baktığım kaynaktı. siyasi görüşlerin mağduru olması kötü oldu. hassas konularda tecrübeli ve objektif yazarların düzenleme hakkı olsaydı başına böyle bir talihsizlik gelmezdi.
  • araştıran, sorgulayan, öğrenen türk gencine karşı yapılmış en faşist harekettir.
    iktidarın amacı bu gençliği ortadan kaldırmak olduğundan halen kapalıdır ve mümkün olduğunca kapalı kalmaya devam edecektir.
  • insanların ekşi ve diğer sözlük ortamlarına yönelimini artıran erişimin halen engelleniyor olmasıdır.
    iyidir,hoştur.
    bilginin yoruma dayalı bir dille aktarılması,herkes için en doğru ve faydalı yoldur.
  • ortaçağ kalıntılığıdır tamamen
  • ciddi ciddi üzülerek farkına varıyorum ki ülke olarak kanıksadığımız durumdur. wikipedia gibi artık günümüzün tek ansiklopedisi haline gelmiş bir kaynağa normal bir şekilde ulaşamıyoruz, birilerinin zoruna gidiyor bilgiye kolay ulaşmamız...
  • açık arkadaşlar wikipedia hatta adamlar bize özel yeni alam adı bile ayarladılar.
  • bu ülkede gerekli en son şey bilgidir.
  • açmayı unuttuklarını düşünüyorum.