şükela:  tümü | bugün
 • lan kimse yazmamış şu başlığa, markayı benim sanacaklar. olsun, yazmadan duramadım.
  çocuk güvenlik saati markası.
  kolundan çıkardığında sinyal veriyor, sos tuşuna basıldığında size ve isteğinize göre belirlediğiniz 9 kişiye konum bilgisi ve sesli mesaj gönderiyor. piyasada bulunan diğer markalara göre oldukça ergonomik vede ekonomik.
  7 ve 5 yaşlarında iki oğlum var. ikisine de aldım. çocuk kaçırma haberlerini izledikçe korkuyorum. artık bir nebze rahatım.
  http://www.wikywatch.com.tr/

  edit: aliekspres'de satılanla bunun arasında dağlar var. sadece btk için 160 tl ödeyeceksin, gümrük ve diğer vergiler hariç. ekran da yerli ayrıca. 2 yıl da garantisi var. senin aliekspres'den aldığın dandik saat bozulursa buradan uzakdoğu'ya kadar gidersin bi koşu.
  lan sanki biz salağız, sen akıllısın.
 • çocuk güvenliği için ideal gibi duruyor ancak harita üzerinden çocuğunuzun konumunu takip etme özelliğini bilin bakalım biz ne için kullanırız.
  (bkz: eşşeğin götüne karpuz kabuğu düşürmek)
 • aliexpress'ten 25 dolara aldığım, sonrasında da türkiye'de 500 liraya satıldığını görünce oha falan olduğum gps'li saat.

  (bkz: abi beni sik)
 • 400-500 lira vermek yerine aliexpresss'ten 64 liraya çok benzer olan q50 modeli alınabilen saat. imei değiştirmek de bir sms ile yapılabiliyor.

  https://tr.aliexpress.com/…a2g0s.9042311.0.0.tjbyty
 • ne kadar kullanışlı ve güvenli olduğunu merak ettiğim takip cihazı. sipariş vermeden önce deneyimliler yeşillendirirse çok makbule geçer.