• (bkz: wildcard)
 • floor jansen'in baya baya brutal vokal yaptığı albümdür. misery's no crime hariç bütün şarkılardaki brutaller onun, ki canlı performansta da o şarkı dahil hepsini çatır çatır yapıyor. zaten yapmadığı bir brutal vardı, kadın her albümünde tekniğini apayrı bir yere taşıyor resmen.
 • yeni bir jason statham filmi. tanıtımı filmi şöyle:

  https://www.youtube.com/watch?v=7fjgbtffpkm
 • çok sağlam dövüş sahneleri içeren, öğlen uykusu tadında, yarı karanlık, yarı hayal dramla karışık jason statham filmi
 • "jason statham'ı koyalım filme, 15 dakikada bir de sağlam aksiyon yapalım, her türlü izlenir bu film" mantığıyla hazırlanmış gibi duran, bir türlü kahramanın asıl derdini anlatmayan, bu yüzden de bitince "ee ne oldu şimdi" dedirten sıradan bir aksiyon filmi olmuş.

  aslında çok da haksızlık yapmak istemem, yani sağlam bir film olacakmış gibi duruyor, güzel de bir hikâyesi varmış gibi diyaloglar da var filmde; hattâ öyle anlar geliyor ki "ahan da şimdi kopacak dananın kuyruğu, mesele dövüş sahnesi çekmek değil, bir dertleri var bu filmi çekenlerin" diyorsun ama hayır her defasında amacın jason stathamla dövüş sahnesi çekmek için bahane oluşturmak olduğunu görüyorsun.

  sonuç olarak, sıkıldığınız bir akşam belki izlenebilir ama özel olarak vakit ayırmaya gerek yok. özetlememi isterseniz klasik jason statham filmi işte:
  --- spoiler ---
  eski bir komando, içine kapanık, parayla pek işi yok; kuralları falan var işte. neyse bunun bir arkadaşına bulaşan kötü adamlar var; o da onları dövüyor filan.. yan hikâye olarak da zengin bir elemana hayatı öğretiyor farkında olmadan, o da buna para veriyor, git hayatını yaşa diyor. kahramanımız herkesi dövdükten sonra deniz seyahati için tekne almak üzere şehirden ayrılıyor.
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---
  konusu olmayan film.
  --- spoiler ---

  not: jason reyiz var izlenir.
 • merakla beklediğim jason filmi. bu adam varsa bir şekilde kendini izlettirir.
 • klasik jason statham filmi.eski özel kuvvet personeli,komandosu hayattan elini eteğini çekmiş durumda yaşar.bir gün arkadaşına kötü çocuklar kötü davranır.sonra onları pataklamak için jason abimiz gelir.yani bu adamın hastasıyım karizma olarak falan çoğu ünlüden iyi.ama adamı harcıyolar böyle basit filmlerle.ikinci nicolas cage vakası olan bu abimizin filmi biraz üstü kapalı olsada genede izlenilebilir.
 • --- spoiler ---

  jason statham
  --- spoiler ---

  spoiler konuyu özetliyor. konu yok jason herkesi dövüyor konu böyle işte...sinemada izlenilmez evde de izlenilmez zaman kaybı he ben jason abinin adam dövmesine hastayım diyorsanız o zaman izlenir.
 • indirdiğim kilobytelarıma acıdığım boş hatta bomboş jason statham filmidir.
hesabın var mı? giriş yap