şükela:  tümü | bugün
  • bazı konuları abartarak aktaran terlikle doğayı keşfeden bir programcı.
  • asıl adı francisco javier cuesta ramos olan doğa belgeselcisi. bugün bir kral cobra yılanını öpmesine d max ekranlarında şahit oldum çılgın herifin. programını her izlediğimde bana rahmetli steve irwin hatırlatır, sonları benzemez umarım.
  • kırmızı terlikleri ile keşif yapan deli abimiz. istisnasız bütün hayvanları öpüp vedalaşıyor. çok şeker yauuv.
  • sadece programının reklamlarını izleyerek uyuz olduğum doğa belgeselcisi. belki bir 15-20 dakikada izlemiş olabilirim, emin değilim.

ben de kendi halimle doğaya çıkıyor, dağ bayır geziniyorum. ama herhangi bir rotaya girerken, taşa, ağaca yaklaşırken maksimum güvenliği sağlayacak, riskleri azaltacak şekilde davranıyorum. hele vahşi hayvanlara yaklaşmak, rahatsız etmek filan hayal bile edemiyorum. vahşi hayvan görünce ya yolumu değiştiririm ya da durup uzaklaşmasını beklerim. ben doğada misafirim sonuçta, ne hakkım var o canlıyı huzursuz etmeye.

şov peşinde ergenliği uzatmış bir lavuk imajı var bu arkadaşın benim gözümde.
  • zehir tüküren bir kobra yılanı için “tükürüğü çok zehirli” dedikten sonra hayvanın tükürmesi ve arkasından terlikli abimizin yoluna devam etmesi. lan hani zehirliydi sokuk? bu ne ciddiyetsiz iş.
  • an itibariyle bir kabileye misafir oldu. kabiledeki kadınların memeleri sansürleniyor puhaahhaha, çok komik yahu hahaha.
  • dmax kanalında gördüğüm ilginç kişi. hayvanlara kendini sokturmaktan zevk alıyor galiba. şuan bir hayana zorla kendini sokturup şu cümleleri kurdu:
    "aahhh bakın şurdan soktu. şişiyor. çok acı çekiyorum şuan."

manyak mısın abi?