• orjinalinden daha iyi olduğuna dair yorumlar insan ırkına inancımı yitirmeme sebep oldu. gözlerim kanadı, gidiyorum.
  • santana cover'ı çok beğenmiş: http://www.thefader.com/…na-co-signed-wild-thoughts

biri adama haber versin, sözlükçüler şarkının ne kadar dandik olduğunu teknik bir şekilde açıklamış haha :)
  • maria maria'nin ritm ve gitar melodisi kullanildi diye buyuk ihanete ugramis hisseden ilginc kafalar var. abicim santana, yani besteleyen esas adam bir beis gormemis ve olaya, ocagima incir agaci diktileeeer sikip attilar efsane hitimi ciyaklamasiyla yaklasmamis yahu, sizin bakis acinizda neyin parazitlenmesi var acaba?
    populer muzik bu yahu, eglenmek icin var.
  • rihanna'nın sesine çok yakıştığını düşündüğüm şarkı. beklenenden farklı bi altyapıyla gelse de ben gayet beğendim. rihanna hep wawawa desin.
  • maria maria'yı samplelamış adam ahaha. adam dediğim de kesin 1 yaşındaki bebe. (bkz: asahd khaled)

şarkı yanıyor. ben sevdim.

edit: bi de şu adam tam şarkısı moda soktuğu anda sağdan soldan adını bağırmasa.*
  • arkadaşlarına rihanna ile aynı projede yer aldığını belli etmek, çorbada gerçekten tuzu olduğunu kanıtlamak için; diceeyyyyy khalleeeeedddd, diceeyyyyy khalleeeeedddd, diceeyyyyy khalleeeeedddd 3 kere anırarak görevini tamamlamış dj ile rihanna'nın ortak projesidir.

ben o elektrogitarın efektiyle oynasaydım ellerim titrerdi, onun titrememiş. seveni de çok. yazıklar olsun böyle düzene. neyse ki dur şunu adam gibi dinleyelim diye düşündürerek bir tur daha uzun zamandır açılmayan maria maria'yı dinletti. bu açıdan faydası olan bir şarkı.
  • santana nağmelerinin yakıştığını düşünmekle beraber ekliyorum, rihanna'yı pek sevmem ama she's on fire! beğendim.

tanım: libidosu yüksek şarkı.
  • ingilizceme sokayım wa wa wa sandığım şey wild wild wild mış amk.

carlos santana sen adamın dibisin
  • work'den sonra rihanna'nın "wa wa"lıdığı bir diğer şarkı.
  • maria maria ilk çıktığı yıldan beri değişmeyen favorilerimdendir.

bir şarkı başka bir şarkı içinde ancak bu kadar güzel eriyebilirdi.

şarkı şu haliyle şahane olmuş.
hesabın var mı? giriş yap