şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaş abbasağa parkının üst girişinde bulunan burgerci.
    eti, ekmegi gayet başarılı. will isimli burgerlerinde yer fıstığı ezmesi, mantar, karamelize soğan var. gayet dengeli kullanmışlar çünkü yan ürünlerin tadı etin önüne geçmiyor.
    burger gelmeden önce erik, hıyar turşusu ve shot bardağında turşu suyu ikram ediyorlar. 200gr.lik burger 28 tl.

besiktas'ta daha önce yediğim akali'nin burgerinden çok daha başarılı.

burger severlere tavsiye edilir.
  • zannedersem yeri biraz yukarda kaldığı için pek bilinmeyen bir işletme. beşiktaş'ta city's ile birlikte burger yenebilecek mekanlardandır, istanbul geneli için konuşursak ortalama üstü burgerler yapıyorlar. iki kere gittim, ne zaman gittiysem boştu, yoğunlaşırsa aynı kaliteyi korur mu meçhul.
  • kesinlikle istanbul'un en iyi burgerı. ayrıca will burger hayatımda yediğim en iyi burger oldu. yedikten sonra etkisinden çıkmanız biraz zaman alıyor.
  • israrla farkli burgerler denedigim donemde bu zamana kadar en begendigim burger oldu kendisi.
  • istanbul içinde bulunan çoğu iyi burgercileri denemişimdir. söz konusu işletme hamburgerin içine mantar ve fıstık ezmesi ekleyerek rakiplerinden farklı bir tat ortaya koymaya çalışmış. ortaya koymaya çalıştıkları bu farklılık tat olarak kötü değil, iyi denebilecek bir lezzete sahip. patatesleri oldukça farklı bir görünüşe sahip, tat olarak da iyi. aslında bu kadar iyi görüşler yazma düşüncem yoktu. çünkü işletmede çalışan arkadaşlar daha fazla kişi bulunan bir grup dükkana girdiğinde önce oturttukları büyük masadan müşterilerini kaldırma isteğinde bulunacak kadar nezaketsizliğe sahip. kibarlık sadece müşteri ile konuşurken cümle sonuna “efendim” demekle olmuyor.

tanım : bir daha uğramayacağım mekan.
  • çalışanına haftada 6 gün, günde 12 saat mesai yapacaksın ve karşılığında 3000-3500 lira arası maaş alacaksın diyen pek övülmüş burgerci. aradıkları çalışanın sıfatı da usta bu arada. çırak, yamak filan değil.
    6 gün 12 saat
    haftada 72 saat
    ayda 288 saat

malum kariyer sitesi üzerinden diyaloğa geçip görüşmeye çağırdılar. aslında keşke gitseymişim o zaman bi rezalet başlığını hakederdi mevzu. hassas götümün rahatını bozmaya kıyamadığım için eğlencenin büyüğünü kaçırmışım.

tamam hizmet sektöründe standartımız 9-10 saattir, 13-14 saat çalıştığım günler hiç az değildir eleman eksikliğinden yahut lanet sorumluluk bilincimden dolayı ama bu istisnai durumlarda olur ancak. böyle bi dayatma nedir amına koyayım?

telefonda alabildiğim iş detayı bu kadardı malesef. utanmadan bu teklifi sektöre girdiğinde doğan çocukların şimdi üniversite öğrencisi olduğu adama yapıyolar bi de. ki yeni mezun komi bile bu kadar hayvan gibi çalıştırılmaz insafına sıçtıklarım.

sgk girişini sormadım sinirden, asgari ücretten yapılıp kalanı da elden verilmiyosa beni siksinler.