şükela:  tümü | bugün
  • glee club'in sahibine bagislanasi hocasi; will shuester. justin timberlake'i fiziksel olarak andirmasi yaninda malesef dans figurleriyle de surekli hatirlatiyor, yasina gitmiyor.
  • valla dans etmesi yaşına yakışıyor mu yakışmıyor mu bilemem ama karım dahil ne kadar kadın gleek varsa kendisine hayran. böyle behlül behlül izliyorlar.
  • glee'de matthew morrison tarafından canlandırılan karakter. öğrenciler mr. schue diye seslenirler. kendisi ispanyolca öğretmenidir. eşi terri'den ayrılıp gönlünü psikopat rehber hocası emma pillsbury'ye kaptırmıştır. arada holly holiday ile küçük kaçamaklar yapsa da kalbi emma için atar. saçları ve çenesi konusunda sue'ya sonuna kadar katılıyorum. ayrıca mükemmel dans eder.
  • bu adama da hafiften bir jack shephard muamelesi yapılıyor, hissediyorum. jack abi de iyi bir insan olmasına rağmen bir kısım izleyiciye çok antipatik geliyordu, deli gibi nefret eden vardı adamcağızdan. will schuester'a da özellikle ergen glee izleyicisi tahammül edemiyor. zaten çok fazla dans-şarkı olayına girdiği yok, 3.sezonda hiç görünmüyor neredeyse ama yine de diğer karakterlerin zamanından çalmakla suçlanıyor.
    yine de kendisini pek çok seven insanlar da mevcut bittabi. öğretmenim canım benim canım benim.