şükela:  tümü | bugün
  • ilk albüm anlaşmasını yapıp film teklifi neyin almaya başlayınca, yani ufukta para denizi görününce babasını ziyaret etmiş. şöyle bir konuşma geçmiş aralarında:

- bak oğlum, küçükken ben sana "amerika'da bir zenci olarak başarılı olmak için bir beyazdan on kat fazla çalışmalısın, ama eğer yeterince inanır ve de çok çalışırsan başarılı olmaman için bir neden yok" demiştim ya.
    - evet, baba.
    - palavra! sen hayatımda gördüğüm en şanslı zencisin.
  • kesin homofobiktir.

halbuki önüne gelen seni öpmeli izin vermelisin buna ya ondan ötürü.

zihniyetinize sizin.
  • fazlasıyla sempatik olan oyuncu.
    tokat attığı söyleniyor da adam bildiğin hafif fiske atmış.sonrasında gülüyor,sinirli falan da değil.
    samimi lan bu adam.
  • ne homofobiği amk ya. bak abi ben bunu da anlamıyorum. otu boku anında homofobik diye etiketlemeye bayılıyoruz. e abi sen sana yapıştırılan ibne etiketinden rahatsız oluyorsun, sonra gidip onun zıttını başkasına yapıyorsun.

ben de gayim ama adam kendisini öpmeye çalışan bir herifi engelliyor sadece. ne yapsın. ben olsam ben de iterdim herifi. her beni öpmeye çalışan kişiyi öpmek zorunda mıyım allasen. düşüncese olm hiç tanımadığın biri üzerine atlamış seni öpmeye çalışıyor. bir kere istiklalde deli herifin teki buna benzer bişi yapmıştı kaç gün etkisinden çıkamadım lan ben. kaldı ki adam başta normalce öperken hiçbir tepki vermiyor will smith. gayet normal davranıyor. ne zamanki adam yapışmaya, dudaklarını hedef almaya başlıyor o zaman kayış kopuyor will smith'te. o son hafif tokata gerek yoktu tabii.

ayrıca rica edicem ota boka anında alınganlık gösterip saldırmayın etiketlemeyin insanları.
  • eskiden trt'de dizilerini seyrederdik. duvarlara spreyle yazi yazarkene polisler yakalayinca koltuk altina sikan $ahis. boom shake the room, just crusin', getting jiggy with it, just a 2 of us, miami, wild wild west gibi harika $arkilari da vardir. ayni zamanda da yaki$ikli zencilerdendir ehheheh.
  • yakın temas sevmiyordur, büyütmeye ne gerek var. irkilmiş adam çakmış tokadı.

ben de sevmem biri gelsin beni şap şup öpsün. yaşlı teyzeler tarafından mıncırılarak öpülerek büyütülmüş bir çocuk olarak söylüyorum bunu. kadın-erkek farketmez. öpmeyin çocukları lan. psikopat gibi yetişiyoruz sonra.
  • "too many people spend money they haven't earned, to buy things they don't want, to impress people they don't like" sözünün sahibi aktör.
  • opmeye calisan muhabir youtube dakilerin dedigine gore vakasi cok muhabirlerden biriymis rusya'da. yani olay olsun diye yapmis. cok buyutmemek lazim. bu adam prince of belair'de gay satis elemani taklidi yapmis, kadin kiyafetini yillarca giyerek rol yapmis bir oyuncu.pireyi deve yapmayin.
  • amerikalı aktör, müzisyen. dünya sinema tarihinin bana göre gelmiş geçmiş en iyi 10 aktöründen birisidir. oynadığı her filmde kendisini rolüne öylesine kaptırıyor ki uzun bir süre onun will smith olduğunu unutup rolünü oynadığı karaktere bütünleşmiş bir şekilde buluveriyorsunuz. duygulandırıyor, öfkelendiriyor, hırslandırıyor, güldürüyor kısacası bir aktörün izleyiciye vermek istediği bütün mesajı veriyor. seven pounds, i am a legend, i robot, hancock, the pursuit of happyness ve ali filmleri -özellikle ali filmindeki rolüne ayrı bir parantez açıyorum- en sevdiğim filmleridir. ki sayamadığım bir çok güzel filmi var kendisi beni bağışlasın. duydum ki django unchained'ı reddetmiş varsın etsin, oynasaymış döktürürmüş orası ayrı ama geri çevirdiyse bir bildiği vardır. var ol, sahnen daim olsun güzel insan.
  • (bkz: robert horry)