şükela:  tümü | bugün
  • 2001 model ve 1.93 boyundaki kamerun asıllı fransız stoper. altyapısından yetiştiği saint-etienne takımında yeni yıldan itibaren forma giymeye başlayan ve beğeni toplayan oyuncu arsenal gibi kulüplerin de radarına girmiş.
  • büyük ihtimal arsenal'e transfer olmuş stoper.
  • arsenal'in kadrosuna katmak uzere oldugu stoper. birkac gune netlesir.
  • arsenal’ın yeni stoperi.
  • spurs'ün son girişimleriyle adeta salça olduğu fransız stoper. haberlere göre gelecek sezon spurs forması giyme olasılığı daha yüksek.
  • arsenal'ın kadrosuna kattığı genç fransız stoper. bu sezon kiralık olarak st etienne'de kalacakmış.
  • arsenal'in 30 milyon euro gibi uçuk bir rakam ödediği futbolcu. bir aralar tottenham da transferi için uğraşıyordu ama ben bu konuda çok ciddi çaba harcadıklarını düşünmüyorum. belki de istenen yüksek bonservis bedelinden dolayı vazgeçtiler ve sadece ortalığı kızıştırdılar. arsenal'in uzun süredir zaha, everton gibi isimlerle ilgilenirken öncelik olarak bu transferi bitirmesi şaşırtıcı. potansiyelli bir isim olsa da bu paraları edeceğini asla düşünmüyorum ki genelde stoper transferlerinde böyle yüksek rakamlar da kolay kolay ödenmez. sakatlığı olmamasına rağmen 30'lu yaşlarda olan perrin ve subotic'i bile kesemiyordu. önümüzdeki sezonu yine saint etienne'de geçirecek, gelişimi nasıl olacak bekleyip göreceğiz artık. bence gereksiz bir transfer.
  • beklentilerin çok üstüne çıkacak stoper. soğuklanlı, hayvani bir fizik ve hıza sahip, üstünede ayağı temiz. etliye sütlüye karışmadan efendi efendi topunu oynar.