şükela:  tümü | bugün
  • bir ak parti trolu. baya yaladigina gore iyi menfaatleri var gibi yada akp giderse yaptiklari pisliklerin cikmasi ve baslarinin yanmasindan korkanlardan. basliklarina baktim surekli iyi parti ve chp elestirsi, hatta fetocu komsusu varmis iyi partiyi destekliyormus vs. bu fetocu komsular tanidiklar da hep bu akpli tiplerin cevresinde nedense? ayni maklubeye kasik bandiklari icin oyle ic ice gecmislerki komsu akrabalar surekli.
  • bir üstte (bkz: #77446563) yer alan küfürbaz haydoyu ciddiye almayınız. kendisi aynı görüşte olmadığı insanlara özelden küfür etmekten başka bir işe yaramayan bomboş tipin tekidir. hakkımda yazdığı şey bile kendi içinde tutarsız salağın. hakkımda önce fetullahçı demiş, sonra ak partililikle suçlamış, sonra türk ordusunu koruma bahanesi üzerinden goygoy yapmıştır.tipin nick altını okumanız kendisi hakkında fikir verecektir.
  • başlığı görüp nostalji yaşamak için gelmiştim entryleri gördüm gerı gidiyorum..:(
  • hahaha nasıl bir zavallı aktroll 24 'ünden sonra işsizsin git suriyede saxo çekmeye başla
  • her entrysinde "muharrem ince the endüstri 4.0" yazarak aklı sıra dalga geçen aktroll. daha güzel bir sözlük için

(bkz: siklemiyoruz beyler)
  • işini savsaklayan troll. hangi ajansa bağlıysa performansı değerlendirilmeli. sürekli aynı şeyleri kopyala yapıştır yapıyor. diğer troll arkadaşları yaratıcılık arayışındayken bu yattığı yerden kazanıyor.

mesela;
    (bkz: #77931550)

(bkz: #77947631)

(bkz: #77938752)

daha böyle uzayıp gidiyor. copy paste troll.
  • boş bir adam, sözlüğe çöp dışında bir katkısı yok.
  • akraba evliliği mahsulü olduğundan şüphelendiğim yazarımsı.

aslında yazarımsı da sayılmaz ama insan diye tanımlamak daha yanlış olacaktı. lan eleştir, hiciv yap, ironi yap, hiç olmadı hakaret et ama her siyasi başlığın altına "endüstri 4.0 muharrem" yazmak ne iş arkadaş? verilen mesaj yok, eleştiri yok, mizah yok. ne yapmaya çalışmaktadır, neye hizmet etmektedir?
  • aktrollerin de kalitesinin düştüğünü gösteren aktrolldür. her yere anlamını bilmediği bazı kelimeleri içeren spam mesajları yazıyor. son 10 entrysine baktım, her yerde aynı şeyi yazmış. engelledim geçti.
  • sözlüğü spam çöplüğüne döndürme işlemleri hızla devam ediyor, entrylerini spam diye şikayet ediyorum, uzaklastirilmasi gerek