• hahaha nasıl bir zavallı aktroll 24 'ünden sonra işsizsin git suriyede saxo çekmeye başla
  • işini savsaklayan troll. hangi ajansa bağlıysa performansı değerlendirilmeli. sürekli aynı şeyleri kopyala yapıştır yapıyor. diğer troll arkadaşları yaratıcılık arayışındayken bu yattığı yerden kazanıyor.

mesela;
    (bkz: #77931550)

(bkz: #77947631)

(bkz: #77938752)

daha böyle uzayıp gidiyor. copy paste troll.
  • aktrollerin de kalitesinin düştüğünü gösteren aktrolldür. her yere anlamını bilmediği bazı kelimeleri içeren spam mesajları yazıyor. son 10 entrysine baktım, her yerde aynı şeyi yazmış. engelledim geçti.
  • bir ak parti trolu. baya yaladigina gore iyi menfaatleri var gibi yada akp giderse yaptiklari pisliklerin cikmasi ve baslarinin yanmasindan korkanlardan. basliklarina baktim surekli iyi parti ve chp elestirsi, hatta fetocu komsusu varmis iyi partiyi destekliyormus vs. bu fetocu komsular tanidiklar da hep bu akpli tiplerin cevresinde nedense? ayni maklubeye kasik bandiklari icin oyle ic ice gecmislerki komsu akrabalar surekli.
  • boş bir adam, sözlüğe çöp dışında bir katkısı yok.
  • başlığı görüp nostalji yaşamak için gelmiştim entryleri gördüm gerı gidiyorum..:(
  • sözlüğü spam çöplüğüne döndürme işlemleri hızla devam ediyor, entrylerini spam diye şikayet ediyorum, uzaklastirilmasi gerek
  • kendisini çok zeki sanan andavalın teki.
  • sırasıyla rabia 4.0, benzin 4.0, sterlin 4.0, euro 4.0 ve dolar 4.0 olan şapşik. 4+4+4 eğitim sistemiyle yetişmiş olması muhtemeldir. çapsızdır, kalbi mühürlenmiş gözlerine set çekilmiştir. çevresinde yaşananların farkında değildir. zavallı bir saray biatçısıdır.*
  • ikiyüzlü troll.
hesabın var mı? giriş yap