şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: wow)
    ortaokul yıllarında okuduğum ingilizce ders kitabının unutulmaz açılımı..(bi de "the search" diye bi çizgi roman vardı içinde,deli olurdum)
  • bunun yaninda yanlis hatirlamiyorsam the project diye bir kitap daha vardi.. o cok bayardi beni ama wow cok eylenceli bir kitapdi..dersine de tijen isimli bir ogretmenimiz gelirdi.. wow daki cizgi romanlar ve ders isleme seklini hep beyenmisimdir, basariliydi..ben bile sevmistim yani*.
  • aynı ingilizce kitabında bir de çeşitli hikayecikler olurdu her chapter'ın sonunda.
    mesela "the search", peter adından uzaydan gelen bi çocuk vardı (uzaydan gelmiş ama adı peter), bunun yeşil bi kaya parçası vardı falan.
    bir de "dangerous brothers" vardı, bunlar iki kardeşti birbirinden salaktılar.
    o kaset sonu şarkılardan biri de don't worry be happy dir.
  • sistemi artık eskimi$ ve yerini communicative kitaplara bırakmı$ eski bir rob nolascokitabı. grammar-translation olguları o zamanlar revaçta idi, ho$ da bir kitaptı. severdim, eğlenirdim.
  • dünyanın kapıları'nı çağrıştıran ders kitabı.
  • rob nolasco adlı yazarın eseri.
  • dangerous brothersa ev sahipligi yapan guzel kitap
  • bccde yayınlanan bir programın adı.
  • içerdiği the search isimli süper eserde uzaydan dünyamıza düşen bir albino çocuk söz konusuydu, lakin pek bir numara yoktu bu çocukta. kasetten takvşyeli takip edildiğinde ayrı bir eğlence kaynağıydı, özellikle the search inanılmaz ses efektleri ve son derece profesyonel bir seslendirmeyle sunuluyordu.*
  • bunun ikinci döneminde okutulan kısmında da pandora diye bir rock şarkıcısının maceraları vardı çizgi roman olarak hatta bir keresinde şöyle demişti hiç unutmam "oww my feet are killing meee"