• opethin damnation adlı albümünün acılıs parcası. kendisinden, gayet mellow bir parca oldugu seklinde haberler almaktayım, hadi hayırlısı diyorum..
    (bkz: opeth olsun camurdan olsun)
  • sözleri şu şekilde olan opeth şarkısı.

blank face in the windowpane
    made clear in seconds of light
    disappears and returns again
    counting hours, searching the night
    might be waiting for someone
    might be there for us to see
    might be in need of talking
    might be staring directly at me
    inside plays a lullaby
    slurred voice over children cries
    on the inside

haunting loneliness in the eye
    skin covering secret scars
    his hand is waving a goodbye
    there's no response or action returned

there is deep prejudice in me
    outshines all reasons inside
    given dreams all ridden with pain
    and projected unto the last
  • son derece enstrumental bir opeth parcasi.. boyle husu icinde vokallerle ve gitar partisyonlariyla doludur.. aman sabahlar olmasin..
  • opethin damnation albumunun muhtesem parcalarindan biri.
  • damnation' un favorilerinden.. mikaelin sesi, o garip atmosfer.. yani söyleyecek söz bulamıyorum.. deliverance' den aylar sonra tekrar opeth dinlemek, yeni seyler nebileyim.. öyle böyle degil evet, "aman sabahlar olmasın.."
  • içindeki gitar sololarıyla beni yerden yere vurmuş olan şahane damnation parçası.. çok yaşa opeth.
  • videosu da mevcuttur
  • 7 dakikalik haz ureticisi.
  • dinlenildiginde insanin icini ilk anda huzurla dolduran ancak ilerledikce huzuru alip ayni yere ayni boyutta keder yerlestiren nefis opeth sarkisi.. sololari gercekten inanilmaz ve ritme ancak bu kadar ayak uydurabilirdi bir sarkida.. gercekten cok ote, gercekten muazzam ve gercekten dinlerken psikolojiyi degistirmemesini saglamak buyuk iskence.. "birak" diyor resmen insana, "birak ben ruhuna katilmaya geldim".. "iyi veya kotu koyacagin yeri sen belirle"..
hesabın var mı? giriş yap