3631 entry daha
  • update sistemi nedeniyle bilgisayarımı ve evdeki internete bağlı her cihazı kullanılamaz hale getiren işletim sistemi.

güncelleme var gösterip yapmıyor sürekli indiriliyor diyor internet hızını yaprak kımıldamayacak
    kadar mahvediyor. ben ciddi anlamda çok pişmanım. neredesin windows7 :(
  • "nolur abi şu edge'yi bir dene" diye yalvaran işletim sistemi.

https://s7.postimg.org/a3ymh7dsb/screenshot_44.png
  • microsoft'un işletim sistemi olan windows'un en son sürümü.
  • lanet bir işletim sistemidir. internete ihtiyacınız olur o anda güncelleme için tüm interneti kendi kullanır. bilgisayarı acil eczane doktor vs bilgisi için açarsın, güncelliyorum kendimi der 15 dakikada açılır.

bugün film izleyim dedim abartmıyorum 1 saat oldu hala güncelliyor. windows 11 nerdesin ya
  • bazı çok bilmiş bilgisayar kurtlarını laf çakmak için getirmiş işletim sistemi.

herkes sizin gibi herşeyi araştıracak zamana sahip olmayabilir, illa en güncel donanıma sahip olmaya gerek duymayabilir. ama bu bilgisayar windows 10 ile gelmişse bunun iyi çalışmasını beklersin. iphone'dan biraz ders alsınlar. iphone cihazının içinde ne malzeme kullanılmış bir gün olsun merak etmedim. hızlı mı hızlı o an iş görüyor mu görüyor bitti gitti.

ama bunu beceremiyorsa başarısızsın kardeşim. heyecanlı gençler yarın müşterilerinize de dersiniz googledan araştırsaydın, kendin takip etseydin diye. sonra bekler durursunuz.
  • bitmek bilmeyen güncellemeleri yüzünden otomatik güncellemeyi kapattıran işletim sistemi.
  • güncellemelerden yakınan sevgili yazarlar, "settings - update & security - advanced options - pause updates" basamaklarını takip eder ve güncellemeleri duraklatma seçeneğini aktif hale getirirlerse bilgisayar 35 gün kadar güncelleme almaya çabalamayacak, internetinizi sömürmeyecektir, ayda bir gün bu basamakları tekrar takip edip duraklatma opsiyonunu kaparsanız sistem o zamana kadar olan tüm güncellemeleri kuracak ve yaklaşık 20 ile 40 dakika arasında kendini hazır hale getirecektir, siz de ne işinizden olacaksınız ne de film keyfiniz aksayacak. ama 35 gün bitince manuel olarak duraklatmayı kapatıp güncellemeleri yapmazsanız sistem otomatik olarak güncelleme moduna geçer haberiniz olsun.
  • başımız edge denen tarayıcıyı sarmış sistemdir. bilgisayarı çok yavaşlatıyor. chrome'dan şaşmayın.
  • microsoft firmasının en son geliştirdiği işletim sistemi. windows 7 kullanıyor iken ücretsiz yükseltme teklifi geldi, bizde olur dedik.
  • ssd yerine hdd kullanan bilgisayarları ve kullanıcılarını ağlatmaya yemin etmiş işletim sistemidir.
    %100 disk kullanımı sıkıntısının ve kasılmaların sebebi olan işletim sistemidir.
    yılların windowsçusunu bile bıktırmayı başarmıştır.
3652 entry daha
hesabın var mı? giriş yap