şükela:  tümü | bugün
 • sene sonuna gelecek windows 10 update'i. özellikle 3d ve holographic ürünler gelecek paket içerisinden. ms painte gelen 3d özellikliği başı çekiyor, f.lux benzeri bir program ise yine paket içerisinde bulunacak.

  tanıtım videosu : https://www.youtube.com/watch?v=zdjburrbt4o
  the verge makale : http://www.theverge.com/…0-creators-update-features
 • anladığım kadarıyla paint adobe ile yarışacak. bilemiyorum.
 • contacts bar mı ne olacak ve altta superbar'ın sağ kısmında kişilerin kafaları pişmiş vaziyette sırıtacak bize, kesinlikle inanılmaz kullanışlı bir fikir olabileceğini düşünmekle birlikte skype ve mail sekmeleri olacak paylaşım seçeneklerinde. eğer geliştiricilere açarlarsa bayılır göbek atarım. apple sen de yap bir şeyler, artık pc'ler daha çok paylaşım odaklı.

  bu gelene kadar pc ve mac'ten mobil whatsapp, messenger, hangout bir arada iletişim için;
  (bkz: franz)
 • tüh (bkz: paint terk) esprisi de tarih olacak desenize.
 • tam olarak indirmeye sunulmamış güncelleme. update asistant yardımıyla erkenden alınabiliyor sadece. ancak bana kalırsa 15 gün daha bekleyin. öyle aman amanlık bir şey de yok.
 • 11 nisanda dağıtılmaya başlanacak windows 10'un sıradaki büyük güncellemesi.

  https://twitter.com/…dows/status/847071312824578048
 • an itibariyle dağıtımı başlamış olan güncelleme.

  http://www.windowscentral.com/…reators-update-early

  http://i.hizliresim.com/r31av3.png

  edit:

  tıpkı anniversary update'de olduğu gibi mevcut belge, ayar ve uygulamaları koruyarak temiz kurulum yaptığı için sisteme dair tüm öntanımlı öğeleri (medya oynatıcısından e-posta istemcisine değin) default seçkilerine geri getiren, dolayısı ile google chrome'a herhangi bir garezi(!) olmayan işletim sistemidir. (anlamadığınız,/bilmediğiniz şeyler hakkında sırf kara çalmak adına yaptığınız salvolar komik duruma düşmenize neden oluyor, uyandırayım)

  update assistant aracılığıyla indirmesini ve kurulumunu yapmak dışında başka herhangi bir ilave işleme başvurmadığım halde sorunsuzca tüm işlemlerin gerçekleşmesi mucize olmalı! baksanıza neredeyse anakart üzerindeki tümleşik ses yongası çözümlerinin tamamına yakınını tek başına domine eden realtek her nedense bende herhangi bir sorun yaratmadan vazifesini yerine getirir durumda. üstelik sistemim üzerinde aktif durumda bulunan tek ses yongası kendisi olmadığı halde, diyorum ya bu bir mucize (öehhh!) olmalı.

  ne çektin be windows... ne çektin... (bkz: swh)
 • başlat- windows update- güncelleştirme durumu

  "haberler iyi! windows 10 creators update yolda. ilk alanlardan biri olmak ister misiniz?"
  (dağıtım başlamış)

  "evet , bana nasıl olduğunu göster"

  bunlara ne gerek var derseniz, sistem bilgileriniz ve gereksinimlerini tek tek kontrol etmek ve sorun çıkmaması için buradan yapmak daha kolay
  windows 10 güncelleştirmesi gerekliyse otomatik yükseltiyor vs...

  10 dakikadır %10 yüklendi , en azından o arada işimi yapıyorum