şükela:  tümü | bugün
  • bu özelliği yapanın cidden çoluğundan çocuğundan çıkmasını dilediğim hadise. ulan orospu çocuğu, yorgun argın işten eve geldim dota oynayacam, oyunun ortasında bi baktım hero gitmiyor. peki neden? amına kodumun nerdleri işletim sistemi tasarlayayım derken sıçmış bırakmış da o yüzden. soktuğumun güncelleştirmeleri kapatılmıyor. oyundaki adamlar sırayla ecdadıma sövdü haliyle. rahatlamak için girdiğim oyundan bir kat daha sinir olarak çıktım. o güncelleştirmeyi bana kapattırmayan piçin de bir gününün benim günüm gibi piç olmasını diliyorum
  • http://i.hizliresim.com/zywmb3.png

resimdeki şekilde aşılabilen sorun. can sıkıcı, evet.

-----------------------------------
    iphone 6 64gb - macbook air (early-2014) - samsung galaxy y - lenovo g550 intel pentium 2.3 ghz - hayırlı forumlar - ipad mini 1. nesil - dh ölücüsü - dh konu dışı müziği aranjörü - dh karakalem
  • güncellemelerin kapatılması için verilen yöntem windows'un pro, enterprise ya da education sürümlerinde geçerlidir, aksi takdirde bahsi geçen arayüze ulaşamıyorsunuz. niye olmuyo demeyin sonra.
  • services ya da hizmetler üzerinden kapattığımı düşünüyorum.

sadece bu haftasonu 3 kere çalıştığım dosyaları bana sormadan kapatarak beni arayışa sokan hizmet ama 2016 yılında microsoft ekibinin bilgisayarı kapatmaya gerek olmadan güncelleme yapabileceği bir vizyon koymalılar.

biliyorum ilk bakışta imkansız gibi ama yapılabilir.
  • windows 8 sürümünü yükleyince aşılan problem.
  • kapatılıyor araştırmak lazım tabi.
  • windows 10 kullananlara müstehak olan durum.

inşallah bulamassınız nasıl kapatılacağını, film falan izlerken en heyecanlı yerde güncelleme uyarısı çıkar.
  • kullanıcı şifresinin bile kaldırılamadığı bir işletim sisteminde beni şaşırtmayan olaydır. ben bilgisayara şifresiz girmek istiyorum ve evet bunu başaramıyorum. teşekkür ederim.

ekleme: arkadaşlar yerel hesap falan demeyin, ben admin hesabını kullanmaya devam etmek istiyorum, o kadar kafam çalışıyor, teşekkürler.
  • (bkz: tinywall)
  • kapatılmasının neden gerekli olduğunu anlamadığım durum. bırakın güncellesin. crackli win 8 kullanırken, beleş win 10 istiyon mu aga diye sordu. ben de ver gitsin dedim. orjinal win 10 sahibiyim. habire güncelliyo hatta güncelledikçe bilgisayar hızlanıyor. bendeki durum böyle.