şükela:  tümü | bugün
  • build 9369 (x64) ü malum ortamlara düşmüştür. ayrıca çok yakında (938x) releaseide leak edilecekmiş güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgilere göre.
  • windows 3.1'e selam çakan windows sürümü
  • microsoft artık service pack yerine her sene yeni işletim sistemi çıkartacak diye düşünüyor insan şu windows sürümünün varlığını görünce.

windows xp service pack 2'nin xp'ye getirdiği yeniliğin yüzde birini bile win8'e getirmiyor gibi görünüyor bu sürüm ancak service pack olarak çıkmak yerine yeni işletim sistemi olarak çıkıyor.
  • internette 40 yıldır sunulan photosynthi yeni ve matah bişey sanan yazılımcı ahkam kesen ayıları gösteren os.
  • hiçbir zaman bir windows 7 olamayacak bill gates şeysi.
  • düzce'ye selam çakan windows sürümü.
  • baslat dugmesi eskisi gibi bir fonksiyonu olmayacak olan isletim sistemi.
  • windows 8'in "başlat düğmesi" eksikliğinin eleştirdiğini sananların hakkında "çok iyi olmuş" denileceğini sandığı işletim sistemi.

lütfen önce başlat düğmesi ve başlat menüsünün farkını öğrenip daha sonra da internetteki onbinlerce kullanıcı düğme eksikliğini mi yoksa menü eksikliğini mi eleştirmiş inceleyip daha sonra yorumlarımızı tekrar gözden geçirelim arkadaşlar. (ipucu: adamlar düğmeyi kaldırdınız diye kızarken aslında düğmeyi değil menüyü kastetmiş olabilirler mi?)
  • ben windows 8 başlığı altında başlat ekranındaki arama sonuçlarının windows 7'deki gibi birlikte değil gruplara göre filtrelenmiş şekilde gelmesini eleştirirken "microsofttan iyi mi bilicen yüzlerce deneyimli arayüz tasarımcısı bir sürü deney gözlem yapmış" diye bana çemkiren gerizekalı fanboylara kapak olsun diye start screen'deki arama sonuçlarını hep birlikte gösteren işletim sistemidir.

microsoft bile akıllanıp hatasından dönüyor, ama bu fanboylarda hala bir gram akıl yok.

bu da size gapak olsun :))
  • şu videodan gördüğüm kadarıyla winodws 8'in eksik parçasının tamamlanmış halidir.
    e sormazlar mı adama madem bunu yapabiliyordun; windows 8 saçmalığını niye sürdün piyasaya ?
    ölümü gösterip sıtmaya razı etmek için mi ?