• elini yere vurarak hunharca gülen tek dişi eksik gri smiley... daha fazla konuşamayacağım..:(
    debe editi : (bkz: alakır özgür aksın)
  • (bkz: bu kadar sık titreşim gönderemezsiniz)

debe editi: dandik bir entry ile debelenmişiz. birkaç güzel entry bırakayım bari buraya, okumak isteyen olursa;

andromeda ile ilgili bu entry (#132114156)
    munch'un çığlık tablosu ile ilgili bu entry (#131454494)
    belgesel severler için bu entry (#132078009)
    chrome eklentilerini kurcalamak isteyenler için bu entry
    ikinci dünya savaşına ilgi duyanlar (#124960500),

yazarlarına tekrar teşekkürler.
  • zamanında “ne dinlediğimi göster” özelliği ile kız arkadaşımla ilişki durumumu neticeye bağlayan uygulamadır. ben tarkan’dan vazgeçemem şarkısını dinlerken, o da orhan gencebay’dan vazgeç gönlüm adlı şarkıyı dinlenmiştir. (evet orhan gencebay’ı dinleyen kız arkadaşımdı).
    ben de sonrasında sezen aksu’dan vazgeçtim adlı şarkıyı dinledim. bu da böyle bir anımdır.
  • başlığı gündemde görünce çok duygulandım. bu sebepten hıçkıra hıçkıra ağlayarak bir entry gireceğim şimdi:

yıl: 2005-2007 arası tam hatırlamıyorum.
    yer: msn (mesene)

o zamanlar her gördüğümüz smileyleri kaydediyorduk. özellikle grup konuşmalarında bazen sadece smileylerle anlaşıyorduk ve gül gül ölüyorduk. işte o smileylerden bir tanesi de "nah" smileyiydi. bir arkadaş gönderince çok hoşuma gitti ve kaydettim. ama bana geldiği gibi "nah" şeklinde kaydettim.

aradan birkaç saat ya da gün geçti, tam hatırlamıyorum. çok dindar bir ağabey ile dinî bir tartışma yapıyoruz. mevzu son derece derin. islam'daki reformist değişim, sadece kur'ancılar vs boğuluyoruz bayağı. sonra cümlenin gidişatına göre bir davranışın "günah" olduğunu yazınca işte o kelimeden sadece "gü" çıktı. geriye kalan "nah" harfleri yerine kocaman bir yarrak çıktı, böyle sallanıyor filan.

5-6 saniye boyunca bir şey yapamadım o anın şokuyla. "mesajı herkes için sil" diye bir seçenek de olmadığı için anlamsız harfler yazıp enter tuşuna basa basa yarrağı yukarıya çektik.

bu konu aramızda hiç konuşulmadı o ağabeyle. ama islam'daki reformistler konusu yarıda kaldı. yarın öbür gün msn gelirse kaldığımız yerden devam edeceğiz ühü
  • görünen adınızı windows media player'a bağlayabileceğiniz mesajlaşma programı idi. böylece kişileriniz dinlediğiniz şarkıyı görebiliyordu. hoşlandığım kişiyi etkilemek için çalma listelerimi dikkatli bir şekilde düzenlerken çok zaman harcadım*.
  • icq ya yaptığını şimdi facebook ona yapıyor. haketmişti pezevenk.
  • gittin yerine bu saçma sapan skype bokunu bıraktın. microsoft bir şeyi de batırma be
  • “russian institute lesson 2” dinliyor…
  • bén h@y@tt@ 3 $éydén ho$l@nırım bunl@r:dérste öğrétménin gélmémési,cum@rtési vé p@z@r!:):(:):):)
  • bu programdan ekmek çıkarmışlara selam olsun.
hesabın var mı? giriş yap